گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه 97/08/14 ؛ سی دی لژیون مالی

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
چهارشنبه 30 آبان 1397-09:00 ق.ظ

من در قانون‌های پس‌انداز هم که نگاه می‌کنم می‌گوید که یک درصدش را باید پس‌انداز کنید، یک درصدش را به پدر و مادرتان بدهید. شاید شما تابه‌حال به این فکر نمی‌کردید یک درصد هم باید به کسی که از او یاد می‌گیرید بدهید؛ مثلاً نگاه می‌کنید و می‌گویید: این ماه از یک نفر یک‌چیز خوب یاد گرفتید باید یک‌بخشی از روزی را به او بدهی. یک درصد، زیاد نیست و شاید فقط هزار تومان بشود، شاید بشود ده هزار تومان؛ ولی این قانون به شما یاد می‌دهد و روزی‌ات را طبقه‌بندی می‌کنی. یک درصدش را باید صرف امور خیریه بکنی، همیشه یک درصد باید به سازمان‌هایی که کار خیر می‌کنند؛ مثل کنگره ۶۰، ما که کنگره‌داریم به کنگره ۶۰؛ ولی کسانی که کنگره ندارند هم من دیدم که جدول می‌کشند و یک درصدها را کنار می‌گذارند و یک درصد هم باید به فقیر بدهید که این اقتصاد می‌شود؛ یعنی تو همه‌چیز را می‌بینی.ادامه مطلب


نظرات() 

دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 29 آبان 1397-07:33 ب.ظ
ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز پنج شنبه 97/08/10

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 29 آبان 1397-02:58 ب.ظ

همسفر فاطمه عبدالحسینی: اگر در صراط مستقیم حرکت می‌کنید مطمئن باشید که به سرمنزل مقصود می‌رسید؛ پس هیچ‌وقت ناامید نباشید.در هرلحظه که هستیم یک‌چیز برای شکر کردن در آن لحظه پیدا کنیم و با شکرگزاری راه را برای خود بازکنیم.

اگر ما بلد نباشیم که یاد بگیریم حتماً معرکه می‌گیریم. زمانی می‌توانیم از معرکه‌گیری خارج شویم که بگوییم این اتفاقی که برای من افتاده است، آموزشش برای من چه هست؟ اگر این سؤال را از خودمان بکنیم؛ قطعاً از معرکه‌گیری فاصله می‌گیریم. وقتی به آموزش فکر کنید ناخودآگاه مسیرتان تغییر می‌کند.

«مادرهایی که ضعیف هستند از پدر به‌عنوان حفاظ خودشان استفاده می‌کنند.» این جمله خیلی روی من تأثیر گذاشت. من متأسفانه خیلی این کار را انجام دادم و این کار من باعث شده بود که پسرم اصلاً از من حساب نمی‌برد و از پدرش به‌شدت می‌ترسید و فقط و فقط از روی ترس رفتار خوبی داشت و زمانی که پدرش نبود باز کارهای خودش را ادامه می‌داد. واقعاً خودم هم از دست این معرکه‌گیری‌هایی که داشتم خسته شده بودم؛ چون اصلاً اثربخش نبود و شخصیت پسرم هم آسیب‌دیده بود. این آموزشِ شما، درس بزرگی برای من بود و متوجه شدم که باید عملکرد خودم را تغییر بدهم تا مادر بهتری شوم.

«انسان‌های خوب، با خداوند و در سجاده نماز درد و دل می‌کنند.» این نکته هم آموزش زیادی برایم داشت؛ چون بارها برای اینکه سبک شوم با مادر و خواهرم درد و دل کردم و حس آنها را نسبت به مسافرم خراب کردم و باعث تغییر نگاه اطرافیان نسبت به مسافرم شدمان‌شاءالله خدا یاری‌ام کند تا ظرفیت خود را بالا ببرم و آموزش پذیری‌ام تقویت شود.

من اگر بخواهم زندگی آبادی داشته باشم اول باید خود را آباد کنم و به خودسازی خود بپردازم تا شخصیت بهتری داشته باشیم. وقتی مثلث شخصیت من خراب باشد هر کس می‌تواند چیزی در آن بریزد و حال من را بدتر کند.


ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 97/08/10 ؛ دستور جلسه معرکه گیری و ادامه سی دی قلب

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
دوشنبه 28 آبان 1397-10:00 ق.ظ

شاید بگوئید من شخصیت آرامی دارم؛ ولی آن چیزی که باید مدنظر داشته باشید درونتان است؛ چون در ظاهر می‌توانید نقاب بزنید و خود را آرام جلوه بدهید و آن چیزی که در درونتان دارید شخصیت اصلی شماست و باید با ظاهرتان یکی باشد و ظاهرتان تبلوری از درونتان باشد.ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز دوشنبه 97/08/07

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
یکشنبه 27 آبان 1397-02:16 ب.ظ

همسفر اکرم: دقیقاً صحبت‌های امروز لژیون برای من بود و پیام‌های زیادی داشت: که ناامید نباشم، امیدواری را بیشتر در خودم تقویت کنم، در صراط مستقیم قدم بردارم، صبور باشم، زمان بدهم، در جهت مأموریت خود قدم بردارم، نشانه را راهنما می‌دهد، خودم باید حال خودم را خوب کند، چه‌کارهایی حال مرا خوب می‌کند؟ انجام تکالیف کنگره، کمک مالی هرچند کوچک است به زمین کنگره و کمک به اجاره شعبه، پیاده‌روی، مدام تکرار کنم که من موفق خواهم شد، از مشکلات فرار نکنم.

از خداوند بسیار سپاسگزارم که معلم و راهنمایی چون شما، خانم صبای عزیز و مهربان را برای من قرار داده. شکر، شکر، شکر


ادامه مطلب


نظرات() 

دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
چهارشنبه 23 آبان 1397-04:28 ب.ظادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه 97/08/07؛ وادی دوم

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
چهارشنبه 23 آبان 1397-09:30 ق.ظ

هیچ‌وقت از امیدواری‌هایتان پشیمان نمی‌شوید از اینکه خودتان را امیدوار کردید هیچ‌وقت پشیمان نمی‌شوید. شاید یک روز از ناامیدی‌هایتان پشیمان شوید؛ ولی از اینکه امیدوار هستی و می‌گویی بالاخره صبح دولت من هم می‌آید و یک روز می‌شود که من هم این را تجربه می‌کنم هیچ‌وقت پشیمان نمی‌شوید. شاید از کارهایی که در زندگی کردید پشیمان شوید؛ ولی هیچ‌وقت از حرکتتان در کنگره پشیمان نمی‌شوید.ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز پنج شنبه 97/08/03

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
دوشنبه 21 آبان 1397-10:32 ق.ظ

همسفر زهرا: هرکدام از شما یک کتاب بخوانید، فقط یادگرفتن کتاب به شما نمی‌کند هم کتاب را یاد بگیرید هم حکمت را و چیزی که شمارا به آرامش می‌رساند حکمت است نه دانایی. باید چیزهایی که یاد می‌گیرید زندگی کنید تا حکمت را متوجه شوید. کمی آرام و راضی باشید و چشمتان را روی چیزهایی که دارید بازکنید.

بهشت و جهنم را به شما عرضه می‌کنند، اگر در بدترین شرایط باشید؛ ولی تفکرتان درست باشد آن لحظه در بهشت هستید، وقتی هم همه شرایط خانوادگی، اجتماعی و مالی خوب باشد دنبال مسئله‌ای می‌گردید که حالتان را بد کند و این جهنم است؛ پس بهشت و جهنم یک مکان نیست یک شرایط است.

در این بعد با اطرافیانتان تسویه کنید و این‌قدر دنبال خودتان نکشید.

دنیای خواب خیلی مهم است و در خواب یک‌چیزی را به شما یاد می‌دهند، وقتی می‌خواهید بخوابید وضو بگیرید، قبل از خواب دعا کنید که خدایا این خواب را برای من خیر قرار بده. عالم خواب هم مسیر سیر و سلوک است.ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 97/08/03 ؛ سی دی هسته

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
یکشنبه 20 آبان 1397-10:00 ق.ظ

آن چیزی که باعث می‌شود وارد هسته دوم بشویم، ما را به دنیاهای دیگر متصل می کند، به سرنوشت‌هایی که داریم متصل می کند، به‌روز الست متصل می‌کند و ما را در شرایط سختی که در هستیم آرام‌تر می‌کند تا به دنبال عبور از این شرایط باشیم؛ چون با عبور کردن، فقط خودمان نجات پیدا نمی‌کنیم بلکه همه ابعاد ما نجات پیدا می‌کنند.ادامه مطلب


نظرات() 

دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
شنبه 19 آبان 1397-09:34 ق.ظ
ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز دوشنبه 97/07/30

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
شنبه 19 آبان 1397-09:30 ق.ظ

همسفر ربابه: کسانی که مصرف‌کننده هستند باید خودشان در دل تاریکی‌ها بروند، اکثر ما می‌خواهیم به‌جای آنها در دل تاریکی‌شان برویم و مسئله‌شان را حل کنیم درصورتی‌که ما در تاریکی آنها نیستیم و هر کس خودش بهتر می‌داند که جنس تاریکی‌اش چیست؟ یعنی هر کس باید از جنس تاریکی خودش به شفاگری خودش برسد و هر کس باید خودش حال خودش را خوب کند.

وقت‌هایی که گیر می‌کنیم و می‌گوییم چرا مسئله‌ام حل نمی‌شود و چرا گره‌ام باز نمی‌شود باید برویم و به قلبمان سر بزنیم و ببینیم که چه چیزی در آن داریم مدام تیر یا زخم و یا مسئله هست، (کینه، خشم، نفرت) که قلب ما مشکل دارد و این باعث می‌شود مسئله ما حل نشود.

خدایا حال قلب همه ما را خوب کن.
ادامه مطلب


نظرات() 

مشارکت و سوالات از دستور جلسه D.SAP

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
پنجشنبه 17 آبان 1397-11:52 ق.ظ

خیلی از توده‌هایی که در بدن ایجاد می‌شود به دلیل جمع شدن یکسری سموم، به خاطر هموار نبودن مسیر خروج سموم از رگ‌ها است و وقتی شما (D.SAP)   می‌خورید؛ چون این مسیر تسهیل می‌شود، بدن خودش همه‌چیز را می‌سازد و ناخودآگاه می‌بینید که خیلی از مسائلتان در کنار آن برطرف می‌شودادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه ۹۷/۷/۳۰؛ ادامه جزوه آقای امین در مورد صورت مسئله اعتیاد ( سی دی قلب )

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
پنجشنبه 17 آبان 1397-09:00 ق.ظ

ریشه تمام تاریکی‌ها در این جزوه گفته‌شده است که همان مثلثی است که آقای امین نام‌برده است و باید ببینید که از کدام ضلع آسیب‌دیده‌اید؛ پس این نکته مهمی است و برای همین است که کسانی که مصرف‌کننده هستند، باید خودشان در دل تاریکی‌شان بروند. اکثراً ما می‌خواهیم به‌جای آنها در دل تاریکی‌شان برویم و مسئله‌شان را حل کنیم؛ درصورتی‌که ما در تاریکی آنها نیستیم و هر کس خودش بهتر می‌داند که جنس تاریکی‌اش چیست؛ یعنی هرکسی باید از جنس تاریکی خودش به شفاگری خودش برسد و هر کس باید خودش حال خودش را خوب کند.
در کنگره ۶۰ هم همین را می‌گوییم. راهنما حال شمارا خوب نمی‌کند. راهنما، کنگره ۶۰، آقای مهندس، یکسری آموزش‌ها را به شما می‌دهند؛ مثلاً من نمی‌دانم با خوردن D.SAP چه اتفاقی برای تو می‌افتد؛ چون من از مشکلات تو خبر ندارم؛ ولی می‌دانم که D.SAP خوب است و بعد  تو می‌خوری و متناسب با تاریکی‌ها متوجه می‌شوی که چه چیز خوب شده و چه چیز خوب نشده است یا مثلاً یک سی دی را گوش می‌کنی متناسب با تاریکی‌های خودت از آن سی دی برداشت می‌کنی.ادامه مطلب


نظرات() 

دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
چهارشنبه 16 آبان 1397-12:00 ب.ظادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز پنج شنبه 97/07/26

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
چهارشنبه 16 آبان 1397-09:00 ق.ظ

همسفر رعنا: برای اینکه اشتیاق دانایی و آگاهی در ما بیشتر باشد؛ باید ذهن خود را کنجکاو و پرسشگر کنیم. برای این منظور بهتر است به مطالب و نکات اصلی کتاب، سی دی، فیلم و هر مطلب موردنظر بیشتر دقت و توجه کنیم؛ تا به محور اصلی آن پی ببریم.

 به علت عدم آگاهی و دانسته‌های اندکم، مرگ برایم ناشناخته است.  مرگ فنا و نابودی نیست. یک شروع دوباره است.

 گاهی یک نگاه، یک سخن، شرایط و جایگاه انسان را تغییر می‌دهد؛ پس چه خوب است حواسمان به خودمان و اطرافیانمان باشد.

 اگر می‌خواهیم حالمان خوب باشد، اگر می‌خواهیم تکامل پیدا کنیم، همیشه فرمان‌بردار باشیم و مطیع فرامین الهی.ادامه مطلب


نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic