دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
شنبه 29 دی 1397-06:31 ب.ظ


ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 97/10/13؛ جشن همسفر و جهان بینی ورزش

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
شنبه 29 دی 1397-10:23 ق.ظ

نقش همسفر در صورتی مفید است که درست عمل کند و آموزش ببیند؛ پس اگر محبت، گذشت، پذیرش و تمرکز روی خودتان و دانش داشته باشید و درست عمل کنید می‌توانید یک همراه و همسفر موفق باشید.ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز دوشنبه ۹۷/۱۰/۱۰

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 25 دی 1397-03:17 ب.ظ


همسفر زهرا جدیدی: و خدایی که در این نزدیکی است... 
من خوابم؛ اما کمک راهنمایم ساعت هاست که بیدار است و در فکر خدمت، در این فکر که آیا بچه هایم بیدارند یا نه؟ مثل خداوند که همیشه در فکر بنده هایش است؛ اما منِ بنده، کمتر به خدای مهربانم توجه می کنم. 
اگر می خواهم کمک راهنما شوم باید آدم دیگری شوم و از کمترین لحظه ها برای درس خواندن استفاده کنم؛ صبح ها نیم ساعت زودتر بیدار شوم، واقعاً اینهمه خوابیدم چه شد؟!! باید تصمیم بگیرم هر روز زودتر بیدار شوم و خوبی های آدم ها را ببینم و به دنبال نکته مثبت در آدم ها باشم.


ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه ۹۷/۱۰/۱۰ ؛ ادامه ارزیابی عملکرد

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
شنبه 22 دی 1397-09:00 ق.ظ

تقدیر شما بودن در وادی اعتیاد است، حالا خودتان مشخص می‌کنید که دنبال آموزش از وادی اعتیاد هستید، دنبال غر زدن هستید، دنبال زخمی شدن هستید !
وادی اعتیاد امتیازهای مثبت و منفی زیادی دارد؛ ولی شما باید از اتوبان اعتیاد رد شوید. اصفهان که می‌رسید یا پلیس دستگیرت می‌کند به خاطر تصادف و همه خلاف‌هایی که کرده‌ای و همه سبقت‌های نا به‌جایی که گرفته‌ای یا اینکه به مقصد می‌رسی و مبدأ بعدی‌ات شروع می‌شود و این به انتخاب‌های خودتان بستگی دارد؛ پس زیاد فکر نکنید که تقدیرتان چه هست؟ به این فکر کنید که بهترین کاری که در این شرایط می‌توانم انجام دهم چیست. اگر بچه‌تان بیمار است یا همسرتان مشکل دارد شما نمی‌توانید در آن تغییر ایجاد کنید؛ ولی در این شرایط بهترین کاری که می‌توانید راجع به تقدیر انجام دهید چه می‌تواند باشد؟


ادامه مطلب


نظرات() 

دستاوردم از ورزش در کنگره

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
چهارشنبه 19 دی 1397-09:00 ق.ظ

هیچ‌کسی با دانستن اصول بازی به‌صورت تئوری و خواندن جزوه‌های آن، تبدیل به تیرانداز خوبی نمی‌شود؛ همان‌طور که فقط دریافت آموزش و گوش کردن به سی دی و خواندن کتاب نمی‌تواند ما را به انسان‌های بهتری تبدیل کند، به همسفر بهتری، مادر بهتری، رهجوی بهتری و ... بلکه گاهی معکوس هم عمل کرده و ما را دچار تورم و توهم خودبزرگ‌بینی می‌کند.


ادامه مطلب


نظرات() 

دستور جلسه لژیون

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 18 دی 1397-04:00 ب.ظ


ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز دوشنبه 97/10/03

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 18 دی 1397-02:36 ب.ظ

از راهنمای عزیزم بسیار ممنونم که در همه امور به ما دل می‌سپارد و ما را به خیر دعوت می‌کند. در لژیون آموختم که با عملکردمان به تکامل می‌رسیم و به جفت الهی مان نزدیک می‌شویم. مسافران ما جفت الهی ما هستند و خداوند خواسته ما این‌گونه در مسیر هم باشیم، اگر با عملکرد نادرست آنها را از خود دور کنیم به تکامل نمی‌رسیم و نیمه گمشده خود را پیدا نمی‌کنیم، ما وظیفه بزرگی داریم که باید به نحو مطلوب انجام دهیم.

 آموختم که زود خسته نشوم، صبور باشم و به مأموریتم فکر کنم. وقتی خداوند این‌چنین برای من خواسته من باید تسلیم باشم و راضی حتماً خیری هست.


ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه 97/10/03 ؛ کتاب 14 مقاله (مقاله اول)

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
یکشنبه 16 دی 1397-09:00 ق.ظ

اگر کسی هنوز درک درستی از همسفرش ندارد بدانید که هنوز مسیرش را درست پیدا نکرده است و اگر هنوز به‌عنوان نیمه گمشده‌اش به او نگاه نمی‌کند؛ یعنی هنوز راهش را پیدا نکرده است و هنوز دارد نهی‌اش می‌کند، هنوز دارد نقدش می‌کند و هنوز راهش را پیدا نکرده است. اگر شما هنوز به دنبال نقد هستید؛ یعنی هنوز راه را برای خودتان پیدا نکردید و در مسیر تکامل نیستید. او نیمه خودتان است آیا آدم نیمه خودش را تحقیر می‌کند؟ آیا آدم خودش را تحقیر می‌کند یا زیرآب خودش را می‌زند و ... اگر این کارها را با نیمه گمشده خود می‌کنید؛ یعنی اشتباه می‌کنید. شما همیشه سعی می‌کنید عیب‌های خودتان را بپوشانید؛ پس برای نیمه گمشده خود هم باید همین کار را بکنید. همیشه سعی می‌کنید خوب جلوه دهید، برای نیمه گمشده خود هم باید همین کار را بکنید. اگراین‌جوری باشید به هم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوید؛ ولی تا وقتی اینها هنوز در وجود شما نیست هیچ نزدیکی اتفاق نمی‌افتد. شاید جسمتان در کنار هم است؛ ولی اصلاً روحتان در کنار هم نیست. 


ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز پنج شنبه 97/09/29

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
شنبه 15 دی 1397-09:00 ق.ظ

همسفر لیلا: همسفر بودن جایگاهی است که با گریه‌ها و غم‌ها و حسرت‌ها نصیب و روزی ما شده و به خواست خود و تقدیر در این جایگاه قرار گرفتیم و اگر با این جایگاه به خداوند نزدیک شویم؛ یعنی در مسیر درستی هستیم و قدر این جایگاه را فهمیدیم و اینکه قدر خودمان را بیشتر بدانیم؛ چون با قرار گرفتن در این جایگاه می‌توانیم به خودمان نزدیک شویم و بهتر بشناسیم و انتظار قدردانی دیگران را نداشته باشیم و همیشه خودمان از خودمان قدردانی کنیم؛ برای خودمان هدیه بگیریم.


ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 97/09/29 ؛ ارزیابی عملکرد

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
چهارشنبه 12 دی 1397-09:00 ق.ظ

اولین و بهترین همسفر کنگره ۶۰، خانم آنی هستند. ایشان با همسفری خودشان، دارند دنیا را تکان می‌دهند؛ یعنی وقتی کتاب و خاطرات ایشان را می‌خوانید، نحوه برخورد ایشان را در زندگی‌شان متوجه می‌شوید که با سه فرزند و آن مسائلی که داشتند چگونه زندگی را به سمت جلو می‌کشیدند. می‌گویند: همیشه سعی می‌کردم تا حرمت‌ها را حفظ کنم، حریم‌ها را حفظ کنم و زندگی‌ام را از نابود شدن نجات دهم. 

ببینید، یک زن با صبوری و مقاومتی که کرد و قدرتی که داشت علاوه بر خانواده خودش، هزاران هزار خانواده را نجات داده و نجات خواهد داد. این نقطه می‌تواند از شما شروع شود و تا ابدیت ادامه داشته باشد؛ یعنی اول زندگی خودتان، بعد زندگی اطرافیان و همین‌طور شعاع اضافه کند؛ پس شما خیلی آدم‌های مهمی هستید و نیروهای منفی با آدم‌های مهم خیلی کار دارند؛ چون می‌دانند این آدم هر چه جلوتر برود شعاع اضافه می‌کند و تا ابدیت جلو خواهد رفت؛ پس حواستان باشد، برای اینکه بتوانید قوی‌تر باشید باید قوی‌تر حرکت کنید و مسلح به عشق، مهربانی، محبت و دانایی باشید و مدام دنبال این باشید که چه‌کار کنم تا امروز مهربان‌تر باشم، امروز چه‌کار کنم تا داناتر باشم، امروز چه‌کار کنم تا آدم بهتری باشم و کسی که درگیر اینها باشد می‌تواند همسفر خوبی باشد.


ادامه مطلب


نظرات() 

برنامه لژیون در هفته های آتی

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
سه شنبه 11 دی 1397-10:01 ق.ظ


ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز دوشنبه 97/09/26

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
دوشنبه 10 دی 1397-09:57 ق.ظ

همسفر لیلا: تقدیر تیری است که از چله کمانی رهاشده و چه ما بخواهیم و چه نخواهیم رقم می‌خورد؛ اما عملکرد ما در تقدیرمان تأثیر می‌گذارد. در کل باید در هرلحظه از زندگی تفکر و تعمق داشته باشیم تا اشتباهی مرتکب نشویم و اثر بدی روی تقدیر خودمان نگذاریم؛ حتی در دعا کردن برای دیگران باید مواظب باشیم و در دعا کردن برای دیگران فقط خیر آنها را بخواهیم و یا بزرگان دین را واسطه قرار بدهیم که برای او و یا خودمان دعا کنند؛ چون آنها بهتر می‌دانند چه دعایی برایمان خوب است و اگر می‌خواهیم مسیر تقدیرمان را درست برویم و خطا نکنیم تنها راهش این است که بنده خوبی برای خدا باشیم تا از راهنمایی‌های خودش بهره‌مند شویم انشالله.ادامه مطلب


نظرات() 

گزارش عملکرد لژیون روز دوشنبه 97/09/26 ؛ تقدیر

نوشته شده توسط :فاطمه عبدالحسینی
شنبه 8 دی 1397-10:00 ق.ظ

 اجازه دهید آدم‌ها خودشان با اختیار خودشان از تاریکی‌هایشان بیرون بیایند. می‌دانم که بچه‌ات است و دوستش داری و یا همسرت است و دوستش داری و ... ولی اشتباه است؛ پس اشتباه نکنید. هرکسی خودش باید بیرون بیاید و هر چه من تلاش می‌کنم که تقدیر او را تغییر بدهم، مسیر تکاملی او را عقب‌تر می‌برم و این بیشترین ظلمی است که ما می‌کنیم.


ادامه مطلب


نظرات() 

اطلاعیه تغییر دستور جلسه

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
پنجشنبه 6 دی 1397-12:00 ب.ظ

به نام قدرت مطلق الله 


 احتراماً به اطلاع می رساند که کنفرانس مقاله ها، به روز دوشنبه مورخ 97/10/10 موکول شد و دستور جلسه امروز لژیون ، سی دی حس بیرونی است . 


با احترام - دبیر لژیون ادامه مطلب


نظرات() 

برداشت از لژیون روز پنج شنبه 97/09/22

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
پنجشنبه 6 دی 1397-10:00 ق.ظ

اذن ماندن در کنگره نصیب هرکس نمی‌شود، خیلی‌ها می‌آیند و می‌روند؛ اما همه نمی‌توانند بمانند. امیدوارم رحمت خداوند شامل حالمان شود تا بتوانیم تحت حمایت همسفران لامکان باشیم و از این توفیق بی‌بهره نمانیم، جزء نیروهای متخصص باشیم و بتوانیم اثر مطلوب روی دیگران بگذاریم، عشقمان را زیاد کنیم تا شعاع اضافه کنیم و با نورهای خود امواج بهتر بتابانیم و هستی را به مکان بهتر تبدیل کنیم.


ادامه مطلب


نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic