مشارکت لژیون(سم زدایی و سم نزدایی)

نوشته شده توسط :همسفر فاطمه بیرانوند
سه شنبه 10 بهمن 1396-01:04 ب.ظ

اما امسال نگاهم به این دستور جلسه متفاوت بود؛ بخصوص وقتى كه گرفتن نشان ویلیام وایت از دستان مهندس دژاكام در شعبه ى آكادمى براى سفر نیكوتین خودم با این دستور جلسه همزمان شد! من براى رهایى از اعتیاد همسرم وارد این مكان شده بودم اما كم كم كنگره به كمك آموزش هاى نابش نگاه جدیدى به من داد؛ اینكه وجود خودم پر از سم است!
سلام بر شما همسفر عزیز و بزرگوار
دستور جلسه این هفته در کنگره 60 ، سم زدایی و سم نزدایی است، لطفا مشارکت و تجارب خود را بیان نمایید. امیدوارم که این مشارکتها راهگشای گمگشتگان درمان اعتیاد باشد ، حتی اگر یک نفر را نجات دهیم، کاری عظیم انجام دادیم ، پس باید تلاش کرد. مشارکت و بیان تجارب از بزرگترین خدمتها است . از خدمت شما سپاسگزارم.
سلام دوستان مرضیه هستم همسفر علی
دستور جلسه سم زدایی و سم نزدایی
در سی دی هنر استاد امین می گویند " ابتدایی ترین چیزی که در علم یاد می‌گیرید همان تعریف است چون پایه و ستون هر علمی، تعاریف پایه ای است؛ اگر تعاریف درست باشد، علم کارآمد است و اگر غلط باشد علم نتیجه ای ندارد" و در کنگره ۶۰ بر روی تعاریف دقت می شود.
در مسئله سم زدایی بدین دلیل که تعریف ارائه شده از اعتیاد اشتباه بوده است، راه را هم نادرست رفته اند. در دنیا عقیده بر این است که مواد مخدر که به بدن فرد مصرف کننده وارد شده سم است و فرد معتاد مسموم و با خارج کردن آن از بدن، فرد می تواند رها شود؛ امّا بعد از مدتی برگشت می خورد چون مواد مخدر برای فرد معتاد حکم زندگی بخشیدن به او را دارد که اگر این مواد به بدنش نرسد، توان انجام ابتدایی ترین کارهای روزمره اش را هم ندارد و حتی نمی تواند درست روی پای خودش بایستد.
اما کنگره ۶۰ صورت مسئله اعتیاد را مطرح کرد و گفت اعتیاد جایگزینی مواد مخدر بیرونی بجای مواد مخدر درونی است، مواد سم نیست و معتاد هم مسموم نیست و با همین تعاریف دقیق و درست راه درمان هموار شد و در حال حاضر آمار بسیار بالایی از سندهای بدون نقص درمان کامل را در  کنگره ۶۰ می بینیم.
سلام دوستان خدیجه باقری هستم یک همسفر
سم زدایی یا سم نزدایی
بزرگترین اشتباه جامع پزشکی در مورد درمان اعتیاد همان روش سم زدایی است چون در کنگره می گوید مواد مخدر جایگزین سیستم های تولید کننده موادشبه افیونی و سیستم  درد بدن است و راه درمان آن روش دی اس تی با شربت اوتی  میباشد تا پله پله در مدت 11 ماه  فرد به تعادل برسد.
سلام دوستان فاطمه هستم همسفر امیر
با این دستور جلسه به یاد گذشته افتادم زمانی که تازه متوجه اعتیاد مسافرم شده بودم و درست در همین زمان بود؛ که برادر مسافرم به علت اعتیاد و تخریب بالای شیشه در بیمارستان بستری بود و دکتر از طریق سم زدایی می خواست او را درمان کند. خاطرم هست؛ که به علت شوک های الکتریکی و داروهای اعصاب فروان که به او داده بودند، وزن زیادی کم کرده بود و اصلا تعادل نداشت و حتی راه رفتن و صحبت کردن هم برایش خیلی مشکل بود و شرایط بسیار بدی داشت. وقتی این وضعیت را دیدم با این که اطرافیان اصرار داشتند؛ که مسافرم در بیمارستان بستری شود؛ ولی من  راضی نبودم و خدا را شکر این اتفاق هم نیفتاد تا این که با کنگره آشنا شدم و متوجه شدم؛ که سم زدایی روش کاملا غلطی است و جز آسیب هیچ نتیجه ی دیگری ندارد و امیدوارم همه مصرف کننده ها با روش منطقی و الگویی کنگره آشنا شوند و به درمان برسند و انشاءالله که علم کنگره جهانی شود و روزی برسد؛ که همه پزشکان روش کنگره را قبول کنند و با این روش مطمئن و بی خطر، بیماران خود را درمان کنند.
سلام دوستان حوریه هستم همسفر محمد.
دستور جلسه این هفته سم زدایی وسم نزدایی است.
وقتی که اسم سم می آید آدم یاد مار وعقرب و رتیل می‌افتد. وقتی که فردی را یکی از این حیوانات نیش می‌زند و سم وارد بدن شخص می شود، می‌بینیم که به چه حالی می‌افتد و اگر دیر به شخص رسیدگی شود،  باعث مرگش هم می‌شود.
حالا می‌رویم به سراغ ماده مخدر؛ اگر کسی که تا به حال مواد  مصرف نکرده باشد و یک دفعه به مقدار زیادی مصرف کند بله ،  برای او  سم است و باعث اوردوز و مرگ شخص می شود،
طرفِ صحبت ما مصرف کنندگان ماده مخدر است، و آیا این که ماده مخدر برای این افراد هم سم است ؟ باید بگوئیم نه تنها سم نیست بلکه داروی او است و اگر مصرف نکند حالش خراب می‌شود و به حالت مرگ می‌افتد.
ولی متاسفانه چون خیلی از پزشکان راجع به اعتیاد هیچ تجربه ای نداشتند آمدند و کلمه سم را به کار بردند و از همان موقع بود که فاجعه سم زدایی شروع شد، و چه انسانهای بی گناه که با این عمل تا پای مرگ رفتند و برگشتند و حتی بعضی ها هم طاقت نیاوردند و مرگ آنان را فرا گرفت.
خدا را بسیار شاکرم که من از همان اول هم هیچ اعتقادی به سم زدایی و حتی ترک های سریع و یک شبه نداشتم و مسافرم هم از این بلاها به دور ماند.
ولی در اقوام نزدیکمان یک نفر را یو آردی یا همان سم زدایی کرده بودند ، ساعت ۳ نیمه شب بود که به من زنگ زدند تا بروم و آمپول شل کننده  عضلات برایش  تزریق کنم.  ،خدا می‌داند وقتی حالش را دیدم به گریه افتادم. تمام بدنش مثل چوب خشک شده بود ونمی توانست تکان بخورد حتی نمی توانست حرف بزند و از گوشه چشمش قطره های اشک می‌ریخت مادر و پدرش هم بدتر از خودش بسیار نگران و پشیمان از کاری که کرده بودند. هیچ وقت آن صحنه دلخراش یادم نمی‌رود ، ولی با آن همه مصیبت و عذاب بعد از چند روز از خانه فرار کرده بود و دوباره شروع به مصرف مواد کرده بود .
امیدوارم و از خداوند می‌خواهم که به راه و روش و آموزشهای کنگره ۶۰ برکت دهد و همچنین به آقای مهندس وخانواده محترمشان طول عمر با عزت عنایت فرماید، که خیلی از انسانها را از مرگ حتمی نجات دادند وبهترین روش درمان را ابداع کردند. با تشکر
سلام دوستان فریده هستم همسفر آرش
خاطرم هست سال گذشته در هفته اى كه دستور جلسه سم زدایى و سم نزدایى بود خیلى خدا را شكر كردم كه از همان ابتدایى كه متوجه اعتیاد همسرم شدم مسیر كنگره برایم باز شد و هرگز مسیر دیگرى را امتحان نكرده بودم؛ البته همسرم قبل از ازدواج با من یك بار اقدام به سم زدایى كرده بوده و تجربه ى خیلى تلخى از آن ماجرا دارد!
اما امسال نگاهم به این دستور جلسه متفاوت بود؛ بخصوص وقتى كه گرفتن نشان ویلیام وایت از دستان مهندس دژاكام در شعبه ى آكادمى براى سفر نیكوتین خودم با این دستور جلسه همزمان شد!
من براى رهایى از اعتیاد همسرم وارد این مكان شده بودم اما كم كم كنگره به كمك آموزش هاى نابش نگاه جدیدى به من داد؛ اینكه وجود خودم پر از سم است!
هم در صور آشكار و هم در صور پنهان و چطور ممكن است یك انسان مسموم بتواند بال پرواز خوبى باشد و بتواند حال بیمار دیگرى را خوب كند. 
یكى از آشكار ترین آنتى ایكس ها در زندگى من سیگار بود كه ١٠ ماه طول كشید بتوانم از آن رها شوم؛ حالا خدا مى داند در صورپنهانم چندین آنتى ایكس یا سم یا ضدارزش وجود دارد كه باید با تلاش و كوشش بتوانم از آنها رها شوم تازه به شرطى كه اول آنها را شناسایى كنم و پادزهر مربوطه را به كار ببندم.
خداوند یاریمان كند تا سم هاى وجودمان را شناسایى كنیم و راه درمان آنها را بیابیم و قادر به بهره بردن از آنها باشیم تا به خود الهى خود نزدیك تر شویم و آنى شویم كه خدا مى خواهد نه نفس مان!!
نظرات() 


همسفر سکینه
چهارشنبه 11 بهمن 1396 01:08 ق.ظ
با تشکر از مشارکت خوب و سازنده ی خواهرانم.
همسفر فاطمه
سه شنبه 10 بهمن 1396 07:24 ب.ظ
سلام و درود بر خواهران صبور ، امیدوار و آگاهم ، همسفرانی از جنس عشق ، که گوهر تفکر را یافتند و در جسم و جان خود جاری کردند. خواست خداوند بود که ما راه درست، در درمان
اعتیاد را یافتیم ، تا به گوهر وجودی خود برسیم ، و یافتن گوهر وجودی حرکت و بها می‌خواهد ، بهشتی که اینک در زندگی مان تجربه می‌کنیم ، بهایش را پرداخت کردیم. دردها و غم ها متحمل شدیم و مصیبتها در راه اشتباه درمان کشیدیم ، در بیراهه ها به دنبال راه نجات می‌گشتیم ، و از چاله به چاه می‌افتادیم.
خدایا شکر برای درمان تدریجی dst در کنگره 60 ،خدایا شکر برای درمان بیماری خانمانسوز اعتیاد ، اعتیادی که درمان نداشت ، و با درمانهای ناقص ، فرد مصرف کننده در انتهای چاه تاریکی و نادانی باقی می‌ماند.
معتاد را مار نگزیده که سم زدایی شود!
بنیان کنگره اینگونه و با این کلام فرد بیمار موادمخدر را در مسیری قرار داد که پرستاری آگاه و مهربان بر بالینش او را در درمان آرام و تدریجی یاری کند.

خدایا شکر همسفر، بال پرواز و پرستاری مهربان و دانا شدیم بر بالین یک مصرف کننده که وجودش غرق موادی است که بدون آن زندگی غیر ممکن است ، و کنگره بود که آرام آرام مواد را از جسم بیمار گرفت ، و جسم را بسوی سازندگی هدایت کرد.
جسمی سالم ، متعادل و جسمی که احیا می‌شود ، احیایی که ورای یک زنده شدن معمولی است.

خدایا شکر برای نمایان شدن راه درمان اعتیاد.
خداقوت و سپاس از همکاری و خدمت خواهران عزیز که تجربیات و دانایی خود را به مشارکت می‌گذارند تا خواستاران استفاده نمایند.
سپاس بیکران از راهنمای عزیزمان که ما را بسوی تفکر نمودن رهنمون کردند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox