برداشت از لژیون روز پنج شنبه 96/09/23

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
دوشنبه 11 دی 1396-10:39 ب.ظ

خانم سکینه: ما هیچ‌وقت نمی‌دانستیم با هم‌نشینی با یک مصرف‌کننده جایگاه بالایی نصیبمان می‌شود. کنگره غیر خداها را کم و وجود خدا را در درونتان بیشتر می‌کند. همسفران نمایندگان الهی هستند که اسماء الهی را در حیات زنده می‌کنند و مأموریت بزرگی در زندگی دارند.

وقتی مسافر یا فرزندتان را قبول کردید و باور داشتید آن موقع است که آنها احساس می‌کنند دوستشان دارید. مردها، زن‌هایی را زیبا می‌بینند که به آنها حس خوبی می‌دهند، شما با الفاظی که به کار می‌برید می‌توانید همسفر خوبی باشید. وقتی باوری در ناباوری ایجاد کردید آن موقع است که همسفر خوبی هستید.

یا حکیم

 

خانم صفورا: خداوند بعضی وقت‌ها برای اینکه بعضی از صفاتش را در هستی یادآوری کند یک سری انسان‌ها را مأمور می‌کند و دقیقاً همسفران نمایندگان خداوند هستند که بعضی از صفت‌ها و اسماء الهی را در حیات زنده کنند؛ مثلاً کسی مأمور می‌شود که برود به یک شهر جدید تا یک محصول جدید را معرفی کنند، شما فکر می‌کنید کارش راحت است؟ آن شخص آنقدر باید قوی باشد تا در مقابل کسانی که محصول‌های تقلبی را در شهر می‌فروشند و علیه او قیام می‌کنند و همه تلاششان را می‌کنند که آن آدم محصولش محدود شود، ایستادگی کند؛ پس بدانید نیروهای منفی تمام سعی خود را می‌کنند که در مأموریت ما که زنده نگه‌داشتن عشق در هستی است موفق نشویم. امیدوارم که ما همه با هوشیاری که به‌واسطه آموزش و خدمت در کنگره به دست می‌آوریم بتوانیم به مسیر خود ادامه دهیم و مأموریت خود را به‌خوبی به پایان برسانیم و بدانیم همیشه مأمور خداوند هستیم.

امیدوارم نگاهتان نسبت به همه رنج‌هایتان تغییر کند و بدانید انسان‌هایی که می‌خواهند یاد خداوند را در هستی بیشتر کند رنج‌هایی را به جان می‌خرند و در پیام سفر اول هم عنوان می‌شود که پاداش ما بند عشق است؛ یعنی اتصال به خداوند است و اگر شما همیشه متصل باشید از نیروهای منفی به دور هستید و خیلی خدا را شکر کنید و من می‌خواهم در این هفته بیشترین شکرگزاری را از خداوند داشته باشید و هرزمانی که یادتان آمد، سجده شکرگزاری داشته باشید و به فکر آن نباشید که چقدر اذیت شدید.

 انسان در هر جایگاهی که باشد اذیت می‌شود، اصلاً نگران نباشید که اگر ما این جایگاه نبودیم یک جایگاه دیگر داشتیم؛ ولی چه خوب است که به‌واسطه این جایگاه عاقبت‌به‌خیر شویم. شما هر کاری کنید یک مسئله و مشکلی هست؛ ولی خدا را شکر که شما در صراط مستقیم حرکت می‌کنید و حداقل اگر هیچ‌چیز به دست نیاورید؛ ولی لبخند خداوند همراه شما بوده است. ذات شما خوب است، اگر خوب نبودید، اینجا نبودید. فکرتان این بوده که من می‌خواهم کمک کنم. بعضی قلب‌ها مثل سنگ است و فکر اینکه من می‌خواهم کمک کنم و از خودم بگذرم، در قلب بعضی‌ها اصلاً رسوخ نمی‌کند و این مفهوم ندارد؛ ولی همه شما که اینجا هستید دلتان می‌خواست یاریگر باشید وگرنه اینجا نبودید. اگر می‌خواستید با سر و منیت خودتان بروید اینجا نبودید. به خاطر این‌همه خوبی‌هایتان به شما تبریک می‌گویم، هیچ‌وقت کم نیاورید و بدانید یک سر و گردن از آنهایی که اینجا نیستند و حتی همه بندگان خدا بالاتر هستید؛ چون همسفرید و این همسفر بودن نشانه دارد که نماینده خداوند هستیم و شما این نشانه را همیشه روی قلبتان دارید. امیدوارم که با خوب بودنتان، با تزکیه و پالایش، با رحمت‌هایتان، اهل گذشت بودنتان، اهل رفعت بودنتان و اهل مهربان بودنتان و این نشانی که شما روی سینه و قلب دارید، این نشانه تلالو و نورش بیشتر شود تا همه دلشان بخواهد از آن داشته باشند؛ پس یاد خدا را هیچ‌وقت فراموش نکنید و کار اشتباهی از شما سر نزند که بگویند اگر کسی دیگر بود حال من بهتر بود. با ازخودگذشتگی و بی توقع بودنتان بیشتر و بیشتر شبیه خداوند شوید.

 

خانم سکینه: ما هیچ‌وقت نمی‌دانستیم با هم‌نشینی با یک مصرف‌کننده جایگاه بالایی نصیبمان می‌شود. کنگره غیر خداها را کم و وجود خدا را در درونتان بیشتر می‌کند. همسفران نمایندگان الهی هستند که اسماء الهی را در حیات زنده می‌کنند و مأموریت بزرگی در زندگی دارند.

وقتی مسافر یا فرزندتان را قبول کردید و باور داشتید آن موقع است که آنها احساس می‌کنند دوستشان دارید. مردها، زن‌هایی را زیبا می‌بینند که به آنها حس خوبی می‌دهند، شما با الفاظی که به کار می‌برید می‌توانید همسفر خوبی باشید. وقتی باوری در ناباوری ایجاد کردید آن موقع است که همسفر خوبی هستید.

 

خانم زهرا: خداوند بعضی وقت‌ها برای اینکه بعضی صفاتش را در هستی به بندگان خودش یادآوری کند، یکسری از انسان‌ها را مأمور آن صفاتش در هستی می‌کند. دقیقاً همسفران نماینده خداوند در زمین هستند که بعضی اسماء الهی را در حیات زنده کنند و نیروهای منفی تمام تلاششان را می‌کنند که ما در مأموریتمان که همان زنده کردن عشق در هستی است موفق نشویم.

بهترین نقشی که یک همسفر می‌تواند داشته باشد این است که حس خوب بودن به مسافرش بدهد و بگوید که تو خیلی خوب هستی، اگر همه دنیا تو را پس می‌زنند چون نمی‌دانند که تو چه گوهری هستی و فقط من می‌دانم.

اگر شما نقشتان را خوب بازی کنید ممکن است اذن خیلی‌ها صادر شود که بیایند. یکسری روح‌ها هستند که وابسته به عکس‌العمل شما هستند.

 

خانم مرضیه: به‌قدری جایگاه همسفری مقدس است که انسان‌های زیادی (که منتظر ورود به این حیات هستند) تمنای درجه تکاملی این جایگاه را دارند. شاید تا قبل از ورود به کنگره فکر نمی‌کردید همنشینی با یک فرد مصرف‌کننده مواد، لطف خداوند است. انشالله در این جایگاه بیشتر مشمول رحمت خداوند باشید. زمانی که ما پر از چیزهای غیر خدایی باشیم، نمی‌توانیم رحمت خداوند را متوجه باشیم.

تمام نیروهای منفی تلاششان را می‌کنند که ما موفق نشویم مأموریتمان را که همانا زنده کردن عشق است انجام دهیم. دیدگاهتان را نسبت به رنج‌هایتان تغییر دهید، در هر جایگاهی که باشید رنجی دارید. در این هفته بیشترین شکرگزاری‌ها را از خداوند کنید، فراموش کنید که چقدر اذیت شدید؛ اما چقدر خوب است که اذیت شدن آدم عاقبت‌به‌خیری داشته باشد.

تلاش کنید با بی توقع خوبی کردن‌هایتان بیشتر و بیشتر شبیه خداوند شوید. معلم کسی نباشید و هدایت را به خداوند بسپارید.

معمولاً فاکتوری که انسان‌ها برای زیبایی دارند؛ مخصوصاً مردها بعد از ازدواج، زن‌هایی را زیبا می‌دانند که به آنها حس خوبی می‌دهند.

هر وقت کم آوردید، بگویید که کارگردان از من می‌خواهد نقشم را بهتر بازی کنم. انشالله مشمول رحمت خاصه خداوند باشید و هر جا زمین خوردید دستتان را خداوند بگیرد و بلند شوید و همین‌طور به سفرتان ادامه دهید تا به خداوند نزدیک‌تر شوید.

 

همسفر الهام قدیری: خداوندا از تو سپاسگزارم که جایگاه مقدس همسفری را روزی ما کردی، امیدوارم از اینکه این جایگاه را به ما سپردی از ما راضی و خشنود باشی. خداوندا کمکمان کن در این جایگاه بدرخشیم همچون ستاره‌ای در آسمان تاریکی.

به‌قدری جایگاه همسفری بزرگ است که خیلی از انسان‌ها تمنا دارند تا به درجه تکاملی که این جایگاه دارد برسند و انسان‌هایی که منتظر ورود به این دنیا هستند و به دلیل درجه تکاملی که جایگاه همسفر دارد خیلی دوست دارند این جایگاه را تجربه کنند و قطعاً ماهم همین‌طور بودیم و خیلی جایگاه‌ها و درجه‌های تکاملی و تزکیه و پالایش راهم دیدیم و از خداوند خواستیم که در این جایگاه قرارگرفته‌ایم.

 شاید قبل از زمانِ ورود به کنگره هیچ‌وقت فکر نمی‌کردید زمانی همنشینی با یک مصرف‌کننده می‌تواند جایگاه مقدسی باشد. فکر می‌کردید از بدبختی، بدشانسی است، شاید فکر می‌کردید نفرین شامل حال شما شده و هیچ‌وقت فکر نمی‌کردید که لطف خداوند باشد و لطف خداوند را احساس کنید و امیدوارم روزبه‌روز با حرکت درست در این جایگاه، بیشتر مشمول لطف خداوند شوید و رحمتش را بیشتر احساس کنید و زمانی رحمتش را می‌توانید احساس کنید که وجودتان از غیر خداوند خالی‌شده باشد. قطعاً اگر زمانی، وجودمان پر از غیر خدا باشد هیچ‌وقت نمی‌توانیم رحمت خداوند را درک کنیم و کنگره بستر خیلی خوبی برایمان فراهم کرده تا بتوانیم غیر خداها را از وجودمان پاک‌کنیم

خداوند بعضی وقت‌ها برای اینکه بعضی از صفاتش را در هستی یادآوری کند یک سری انسان‌ها را مأمور می‌کند و  دقیقاً همسفران نمایندگان خداوند هستند که بعضی از صفت‌ها و اسماء الهی را در حیات زنده کنند؛ ولی نیروهای منفی تمام سعی خود را می‌کنند که در مأموریت ما که زنده نگه‌داشتن عشق در هستی است موفق نشویم. نگاهتان نسبت به همه رنج‌هایتان تغییر کند و بدانید انسان‌هایی که می‌خواهند یاد خداوند را در هستی بیشتر کند رنج‌هایی را به جان می‌خرند و در پیام سفر اول هم عنوان می‌شود که پاداش ما بند عشق است؛ یعنی اتصال به خداوند است و اگر شما همیشه متصل باشید از نیروهای منفی به دور هستید و خیلی خدا را شکر کنید.  انسان در هر جایگاهی که باشد اذیت می‌شود، اصلاً نگران نباشید که اگر ما این جایگاه نبودیم یک جایگاه دیگر داشتیم؛ ولی چه خوب است که به‌واسطه این جایگاه عاقبت‌به‌خیر شویم.

همیشه آن چیزهایی که از شما حمایت می‌کنند آن چیزهایی نیستند که شما با چشم می‌بینید، خیلی وقت‌ها آنهایی که شمارا یاری می‌کنند را نمی‌بینید؛ ولی آنها شمارا همیشه حمایت و یاری می‌کنند و آنها هم با حرکت درست شما ارتقا پیدا می‌کنند پس گاهی اوقات که کم می‌آورید از حمایت آنها کمک بگیرید و بگوید من کم آوردم شما کمک کنید.

 

همسفر فاطمه بیرانوند: امیدوارم نگاهتان نسبت به همه رنج‌هایتان تغییر کند و بدانید انسان‌هایی که می‌خواهند یاد خداوند را در هستی بیشتر کنند، رنج‌هایی را به جان می‌خرند و در پیام سفر اول هم عنوان می‌شود که پاداش ما بند عشق است؛ یعنی اتصال به خداوند است و شما اگر همیشه متصل باشید، از نیروهای منفی به دور هستید. خیلی خدا را شکر کنید و من می‌خواهم در این هفته بیشترین شکرگزاری را از خداوند داشته باشید و هرزمانی که یادتان آمد سجده شکرگزاری داشته باشید و به فکر آن نباشید که چقدر اذیت شدید.

 

همسفر رعنا: جایگاه همسفر به‌قدری بزرگ و ارزشمند است که خیلی از انسان‌ها می‌خواهند به درجه تکاملی این جایگاه برسند و آن را تجربه کنند. زمانی می‌توانیم لطف و رحمت خدا را دریابیم که وجودمان از غیر خدا خالی باشد؛ کنگره این بستر و شرایط را برایمان فراهم کرده تا بتوانیم غیر خدا را از وجودمان پاک‌کنیم.

خداوند بعضی وقت‌ها برای اینکه بعضی از صفاتش را در هستی یادآوری کند؛ یکسری انسان‌ها را مأمور می‌کند و دقیقاً همسفران نمایندگان خداوند هستند؛ که بعضی از صفات و اسماء الهی را در حیات زنده می‌کنند. نگاهمان را نسبت به همه رنج‌هایمان تغییر دهیم و به یاد خدا باشیم و خیلی شاکر خداوند باشیم.

 

تهیه و تایپ: همسفر رعنا

نظرات() 


همسفر فاطمه
دوشنبه 11 دی 1396 11:49 ب.ظ
خداقوت و سپاس خواهران عزیزم،
بسیار نکات عالی و پرمحتوایی را انتخاب نمودید.
خدا را شکر و سپاس برای آموزشهای الهی کنگره 60

سپاس بیکران از چراغ و نشان راهمان ، راهنمای گرامیمان خانم صبای عزیز

خانم رعنای عزیز و خانم الهام عزیز خداقوت ، خدمتتان پربرکت
به فضل خداوند منان خواسته هایتان برآورده ی بخیر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox