گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 96/03/11

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
یکشنبه 21 خرداد 1396-04:21 ق.ظ

به نام قدرت مطلق الله

 

اولین ذهنیت هر کس از کافر به دوران پیامبر برمی‌گردد که با ایشان می‌جنگیدند ؛ ولی در اصل کافر کسی است که حقیقت را پنهان می‌کند. هر مقدار که شما حقیقت را پنهان کنید کافر هستید. مثلاً شما می‌دانید که یکی بهتر از شما حرکت و مشارکت می‌کند و زمانی که از شما می‌پرسند حقیقت را نمی‌گویید و خود را بهتر می‌دانید باوجوداینکه می‌دانید فرد مقابلتان بهتر از شماست و در اینجا شما کافر هستید ؛ چون حقیقت را به خاطر اینکه نفع خودتان در آن نبوده است پنهان کردید و نتیجه‌اش این می‌شود که بدی‌هایتان عیان خواهد شد و خوبی‌هایتان را پوشش خواهد داد.

به نام قدرت مطلق الله

 

سلام دوستان صبا هستم یک همسفر

امیدوارم که در این لحظات مقدس مشمول بهترین رحمت‌های خاص خداوند شوید و خداوند دستی بر دلتان بکشد و هر خواسته‌ای که دارید را اجابت کند.

انشاء اله که تولد هفت‌سالگی تک‌تک شمارا جشن بگیریم و همه شما هم مثل این مسافر و همسفر که تولدشان بود خانواده خدمتگزاری باشید و منشأ خیر شوید.

این ایام، ایامی است که دعاها مستجاب می‌شود. خداوند برای اینکه هر نعمتی را در هستی جاری کند یک موکل و نماینده برای آن می‌گذارد، از خداوند بخواهیم که نماینده خیر و کانال انتقال خیر و خوبی به بندگانش در زمین باشیم. انشاء اله که توفیقات خوبی در این رمضان به دست آوریم و بیشتر و بیشتر به خداوند نزدیک شویم.

کارها و تکالیفی که امسال در رمضان انجام می‌دهید هرکدام توفیقی است که به خدا نزدیک‌تر شوید و درواقع کارت دعوتی است که از سمت خدا برایتان ارسال‌شده است که امیدوارم این پیوند و رابطه‌هایتان مبارک باشد.

اتفاق خوبی که افتاد رهایی خواهرتان عفت بود که انشاء اله روزی تک‌تکتان شود و خیلی تبریک می‌گویم. عفت یکی از بهترین رهجوهای من است که سکوت زیاد و فهم بالایی دارد. رهجویی است که تکالیفش را انجام می‌دهد، در جلسات حاضر می‌شود و فرمان‌بردار است و دقیقاً مصداق بهشت را به بها دهند نه بهانه است. مطمئن هستم که در آزمون کمک راهنمایی هم قبول می‌شود چراکه هر کس قدم‌هایش را در صراط مستقیم و درست بردارد زمینه ارتقاء برایش فراهم خواهد شد.

بازهم تبریک می‌گویم و تشکر می‌کنم و امیدوارم که یک خانواده خدمتگزار و کنگره‌ای باشند و توفیق خدمت در سفر دوم را داشته باشند. می‌خواهم که در رابطه با علل موفقیتشان و حسی که دارند برایمان صحبت کند و یک دعا هم برای ما بکند.

سلام دوستان عفت هستم یک همسفر

در ابتدا از خانم صبا به خاطر آموزش‌هایشان و زحماتی که برای ما می‌کشند خیلی تشکر می‌کنم.

از علل موفقیتم این بود که سعی کردم که به‌موقع در جلسات حاضر شوم و کارهایی را که شما می‌فرمودید را انجام دهم. یک‌زمان‌هایی هم حالم خوب نبود و یا دوست نداشتم که بیایم ولی به خاطر لبخند شما، مهربانی‌های شما که مایه آرامشم بود سعی می‌کردم که بیایم.

دعا می‌کنم همسفرانی که در اینجا حضور دارند ولی مسافرشان نمی‌آید ، به حرمت این ماه به کنگره برگردند و وصل کنگره شوند و دل همسفرانشان شاد شود.  برای همسفران سفر اولی آرزو می‌کنم که در جایگاه رهایی قرار بگیرند و برای سفر دومی‌ها هم‌آرزو می‌کنم که در جایگاه‌های خدمتی قرار بگیرند و برای خانم صبا هم دعا می‌کنم که هر چیزی که می‌خواهند روزی‌شان شود.

مشارکت و تبریکات اعضاء لژیون

خانم خدیجه؛ من ابتدا به شما تبریک می‌گویم و خیلی خوشحالم که عفت جان به این جایگاه رسیدند و حقشان بود چراکه فرمان‌بردار بودند. به خودشان و مسافرشان تبریک می‌گویم و انشاء الله که به جایگاه‌های بالاتر برسند.

خانم سکینه؛ من هم این روز را به شما و خانم عفت تبریک می‌گویم و امیدوارم که از خدمتگزاران کنگره باشند و کمک راهنمایی قبول شوند و خداوند یک کوچولو هم به آنها هدیه کند. فرمان‌برداری، حضور به‌موقع در جلسات و انجام تکالیف از بهترین ویژگی‌هایشان است.

خانم ناهید؛ من هم از شما تشکر می‌کنم به خاطر آموزش‌ها و وقتی‌که می‌گذارید. به عفت عزیزم تبریک می گویم و امیدوارم که رهایی‌شان مستدام باشد. من چون خودم خیلی غر می‌زنم به نظرم یکی از صفت‌های خانم عفت این است که اصلاً غر نمی‌زنند و من هیچ‌وقت ندیده‌ام.

خانم فریده؛ من این رهایی را به همه لژیون تبریک می‌گویم به خاطر اینکه همه ما در یک مدار حرکت می‌کنیم. اگر یک رهایی اتفاق بیفتد و یک گره در این مسیر باز شود کمک می‌کند که نفرات بعدی راحت‌تر حرکت کنند. ممنونم بابت حرکت خوب خانم عفت که باعث می‌شود راهمان هموارتر شود و بتوانیم پیش برویم. تشکر و تبریک دارم خدمت خانم صبا که این لژیون را راهبری می‌کنند.

خانم عفت چون صدای آرامی دارند و خیلی هم‌صحبت نمی‌کنند ، حس می‌کردم که خیلی در جریان و دریافت آموزش‌ها نیستند؛ ولی خاطرم هست که یکی از بلندترین پیام‌ها را حفظ کرده بودند و آنجا بود که برایم جالب شد که در تنهایی خودشان روی آموزش‌ها کار می‌کنند. فردی مثل من که خیلی در لژیون صحبت می‌کند مثل کسی است که بذر می‌پاشد ؛ ولی کسی که سکوت می‌کند در حال درو است و خانم عفت یکی از کسانی بودند که بسیار خوب آموزش‌ها را درو کردند که تبریک می‌گویم.

خانم مریم؛ من هم این رهایی را به شما و همه خواهرانم تبریک می‌گویم. خانم عفت به شما تبریک می‌گویم و بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنم. انشاء اله که این رهایی گوارای وجود خودتان و مسافرتان باشد. برای من هم سکوت و آرامش و نظمشان خیلی قابل‌توجه بود و همیشه دوست داشتم که مثل ایشان باشم که با آرامش همیشه بهترین مطالب و مفاهیم را برداشت می کردند.

خانم صبا؛ شاید شما به خاطر آرامش و سکوت عفت متوجه نشوید که چه گنج‌هایی در درونش است ؛ ولی من می‌دانم. خاطرم هست یکی از خواهران می‌گفت  در پارک بودیم و یکی مسئله‌ای را عنوان کرد و هر کس راهکاری داد که خانم عفت گفتند : مگر خانم صبا نگفتند که نباید به یکدیگر راهکار بدهید و آنجا متوجه شدیم که چقدر خوب قوانین را اجرا می‌کند و قوی است و خوب حرکت می‌کند. یکسری از انسان‌ها با تذکر دادن باعث می‌شوند که از پیشروی در مسیر غلط بازگردیم و بیشتر از حد اشتباه نکنیم.

خانم باران؛ خانم صبا به شما تبریک می‌گویم که امسال لژیون ما پر از شکوفه بوده است. زمانی که خواهرانم عفت، سکینه و مریم اعلام سفر می‌کنند خیلی انرژی می‌گیرم.

خانم عفت به شما تبریک می‌گویم. قطعاً خانم عفت هم مثل همه ما تخریب داشته‌اند ولی اینکه می‌توانند آشوب درونشان را کنترل کنند خیلی خوب است. خاطرم هست یک روز در پارک شروع به صحبت کردیم و خانم عفت خیلی خونسرد به اطرافش نگاه می‌کرد که با خودم گفتم : یعنی هیچ تخریبی نداشته است و بازگفتم قطعاً داشته است ؛ ولی اینکه در جمعی قرار می‌گیرد که همه صحبتی می‌کنند و او هیچ حرفی نمی‌زد و خودش را کنترل می‌کند حسن بزرگی است. به قول خانم فریده ایشان همیشه در حال درو هستند و بیشتر گوش هستند تا زبان.

خانم صبا؛ هر چیزی آدابی دارد، درد دل کردن آدابی دارد، اعتراض کردن آدابی دارد. وقتی در جمعی هستید و درد دل می‌کنید درواقع مشکلتان را وسط می‌گذارید و ذهن تک‌تک افراد مشکل شمارا برمی‌دارد. شاید مشکل از ذهن شما فراموش شود ؛ ولی در ذهن بقیه افراد فراموش نمی‌شود و مدام مشکل شمارا تجزیه‌وتحلیل می‌کنند و به آن انرژی می‌دهند و شما با خودتان می‌گویید که چرا هر کاری می‌کنم جمع نمی‌شود ؛ چون طوری پهن کرده‌اید که جمع شدنی نیست. برای همین است که می‌گویند شما نباید پای درد دل هم بنشینید. آن‌هایی که سکوت می‌کنند زودتر مسائلشان حل می‌شود.

دومین نکته اینکه اولین کسی که با او درد دل می‌کنید خداوند باشد. قبل از هر چیزی به سراغ مشکل‌گشای هستی بروید و اول با او در میان بگذارید. سجده آغوش خداوند است. چطور می‌گویید که وقتی شمارا در آغوش می‌گیرم آرام می‌شوید، تصور کنید اگر خدا شمارا در آغوش بگیرد چقدر آرام خواهید شد. پس سجده را فراموش نکنید. در سجده‌هایتان بگویید که این بار مرا آزار می‌دهد و سنگین است و نمی‌دانم که باید چه کنم، قبل از اینکه از سجده بلند شوید بارتان را برمی‌دارند. هر جا درد دل نکنید و درد دلتان را با راهنمایتان در میان بگذارید که به مسئله‌تان انرژی خیر و مثبت می‌دهد و مسئله‌تان را از زاویه‌ای جمع می‌کند که خداوند عنایت می‌کند. این هم یک آموزش است که هرجایی هر حرفی را نزنید و با هرکسی درد دل نکنید.

خانم حجازی؛ به خانم عفت و خانم صبا تبریک می‌گویم و امروز خیلی خوشحال و پرانرژی هستم که بعد از مدتی طولانی بازهم در کنگره هستم. شرایط فراهم شد و آمدم و درراه به خداوند گفتم که روزی‌ام را برسان که خدا را شکر از تک‌تک شما آموختم و امیدوارم در ماه رمضان بتوانم در جمع شما باشم.

خانم صبا؛ خانم حجازی بزرگ‌تر ما هستند. ایشان ده سال کمک راهنما بودند و افراد زیادی در لژیون ایشان به رهایی رسیدند. من زمانی که در سفر اول بودم همیشه می‌دیدم که ایشان در حال نوشتن هستند و من کمتر کمک راهنمایی را دیده بودم که مدام بنویسد و مشتاقانه نوشته‌های ایشان را نگاه می‌کردم و در پی این بودم که چه چیز جدیدی را آموخته‌اند که من هم از ایشان بیاموزم و نظرشان این بود که تکرار دستور جلسات هر بار آموزش جدیدی برای فرد خواهد داشت و باید همیشه آماده باشد تا خداوند علم و آگاهی جدیدی در وجودش بریزد. چنین فردی نشان می‌دهد که منیتی ندارد چراکه آقای مهندس هم فرمودند که کمک راهنماها هم باید بنویسند و اگر کسی فکر کند که مطالب تکراری هستند و دیگر نیازی ندارد ؛ یعنی دچار منیت شده است ؛ ولی خانم حجازی این‌گونه نبودند و همیشه در حال نوشتن و در جستجوی آموزشی جدید بودند. امیدوارم ما هم مثل ایشان باشیم و آن‌قدر منیت در وجودمان کم شود تا آمادگی و شایستگی دریافت اطلاعات را داشته باشیم.

خانم فهیمه؛ من هم به شما و خانم عفت تبریک می‌گویم. ایشان با صبری که داشتند این رهایی را به دست آوردند.

خانم ربابه؛ من هم این رهایی را به خانم صبا و خانم عفت تبریک می‌گویم و امیدوارم که ایشان در جایگاه کمک راهنمایی ببینیم و در سفر دوم خدمتگزار لایقی برای کنگره باشند. آرامش و صبوری و فرمان‌برداری ایشان را دوست دارم.

خانم صفورا؛ من هم این رهایی را به خانم صبا و خانم عفت تبریک می‌گویم. من همیشه با خودم می‌گفتم که خانم عفت در سفر اول هستند یا دوم. حرکت خوب و رفتارشان طوری بود که اصلاً متوجه نمی‌شدم که سفر اولی هستند و یا سفر دومی.

یک جمله هم که راجع به خانم حجازی می‌خواستم بگویم که هر وقت در شعبه امتحانی برگزار می‌شد خانم و آقای حجازی هم شرکت می‌کردند.

خانم صبا؛ آقای امین در صحبت‌هایشان در رابطه با کفر و کافر مطالبی را عنوان کردند. اولین ذهنیت هر کس از کافر به دوران پیامبر برمی‌گردد که با ایشان می‌جنگیدند ؛ ولی در اصل کافر کسی است که حقیقت را پنهان می‌کند. هر مقدار که شما حقیقت را پنهان کنید کافر هستید. مثلاً شما می‌دانید که یکی بهتر از شما حرکت و مشارکت می‌کند و زمانی که از شما می‌پرسند حقیقت را نمی‌گویید و خود را بهتر می‌دانید باوجوداینکه می‌دانید فرد مقابلتان بهتر از شماست و در اینجا شما کافر هستید ؛ چون حقیقت را به خاطر اینکه نفع خودتان در آن نبوده است پنهان کردید و نتیجه‌اش این می‌شود که بدی‌هایتان عیان خواهد شد و خوبی‌هایتان را پوشش خواهد داد. یا اینکه می‌دانید در یکسری جاها مسافرتان بهتر از شماست و پنهان می‌کنید.

حتماً جلسات چهارشنبه را گوش کنید که آقای امین از قرآن و نکات ارزشمندی صحبت می‌کنند و برنامه قرآن را در لژیونمان هم داریم که امیدوارم که برکت قرآن بیشتر شامل حالمان شود.

آقای مهندس تأکید کردند که حتماً سی‌دی‌ها را بنویسید. این کار باعث می‌شود فرماندهی ذهنتان را به دست بگیرید و تمرکزتان بالا برود ؛ چون باید گوش کنید و استپ کنید و بعد بنویسید که اول ممکن است یکی دو کلمه را بنویسید ولی به‌مرور ذهنتان قوی‌تر شده و یک دقیقه را گوش می‌کنید و می‌نویسید. علاوه بر آن خطتان هم خوب می‌شود و اثرات و برکات زیادی برایتان خواهد داشت. انشاء اله خداوند به قلمتان برکت بدهد.

 

دوشنبه هفته بعد دستور جلسه لژیون سی دی سرنوشت است.

نظرات() 


Online cialis
دوشنبه 28 اسفند 1396 11:44 ق.ظ

Awesome content. Cheers.
cialis generico online generic for cialis cialis diario compra generic cialis at the pharmacy cialis 5mg billiger i recommend cialis generico cialis herbs trusted tabled cialis softabs free cialis cialis e hiv
سه شنبه 27 تیر 1396 12:52 ب.ظ
تبریک به خانم صباوخانم عفت انشاالله جشن صد سالگی بگیرید چقدر مبحث درد دل جالب بود استفاده کردم
رعنا
دوشنبه 22 خرداد 1396 08:52 ق.ظ
تبریک به خانم صبا استاد ارجمندو خانم عفت عزیز؛ از همه خواهران عزیزم ممنونم از مطالبشان استفاده کردم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox