برداشت از لژیون 14/2/96

نوشته شده توسط :همسفر فریده
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396-11:21 ب.ظ

خانم حوریه:
این جمله را دوست داشتم وبرایم انگیزه ای برای تلاش بیشتر شد؛
"نتیجه یک چیز است و تلاش چیز دیگر، همین که شما تلاش می کنید از خیلی از آدمها در هستی مقام بالاتری دارید."

خانم زینب:
 از نحوه ى سوالات آزمون كمك راهنمایى متوجه شدم فقط منابع مهم نیستند بلكه درکنگره حضور داشتن و در لژیون بودن و به سایت کنگره سر زدن خیلی مهم است!باید با دقت بیشتری به نوشتارهای کنگره گوش کنیم به مثالها باید دقت کنیم وباید کتاب 60 درجه را خیلی جدی بگیریم. خدایا من رابا همین داشته هایم  قبول کن وجایگاه کمک راهنمایی را به من عنایت فرما!
خداوندا دوستت دارم دوستم بدار...
از خانم صبای عزیزم خیلی خیلی سپاسگزارم که با آموزش های خوبشان مرا یاری مى كنند.

خانم خدیجه باقری:
اول اینکه باید برای خودمان هدفی را انتخاب کنیم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم واگر به آن نرسیدیم بدانیم که نیاز به کسب وآگاهی بیشتری داریم و باید برای رسیدن به آن تلاش بیشتری کنیم چون کنگره نیاز به افرادی دارد که تفکر کنگره ای داشته باشند؛زیرا هدف کنگره تنها درمان اعتیاد نیست. پس راهنمایی موفق است که اطلاعات ودانایی بالایی داشته باشد.
کسانی که دراین راستا تلاش می کنند در هستی جایگاه بالایی دارند امیدوارم تمان کسانی که برای این جایگاه تلاش کرده اند به هدف خود برسند.
آمین

خانم سکینه :
صبتهای خانم صبا در مورد ادب برایم جذاب و شیرین بود و این که باید به کوچکترین مسائل دقت وتوجه کنیم كه گاهی اوقات توجه به آنها نداریم؛ این بود که ادب بر دانش و اطلاعات مقدم است.من کاری را انجام می دادم که درست نبود با صحبتهای خانم صبا از آن روز دیگر آن کار را انجام نمی دهم.

خانم فاطمه عبدالحسینی :
باید تمام سعی خود را بکنم وبه جایگاه کمک راهنمایی بگویم که خریدارت هستم. زمانی که در امتحان کمک راهنمایی لژیون شرکت کردم احساس خیلی خوبی داشتم ولی متاسفانه به عهده مرزبانان قرار گرفت و قوانینى وضع شد كه دیگر حق امتحان دادن نداشتم ولی ای کاش منابع امتحان رامطالعه می کردم وآگاهی و دانشم رابالا می بردم. متوجه شدم که چقدرخواهرانی که برای آزمون تلاش کردند اطلاعات بالایی در مورد کنگره بدست آوردند وم ن باید شروع کنم وبرنامه ریزی کنم و منابع رامطالعه کنم واز تمام لحظات کنگره بهره بگیرم واگر آگاهی بیشتری داشته باشم قطعاً بهره بهتری هم می برم .


خانم صفورا :
روز پنجشنبه بعد از امتحان خیلی حالم بد شد اما وقتی که خانم صبا فرمودند: پیام جلودارواقعی را بخوانم نور امیدی دردلم روشن شد و همچنین فرمودند؛ همین که هدفی رادنبال کردید جایگاه خوبی در هستی دارید! این جمله جان دوباره به من داد؛ مصمم شدم برای تلاش بیشتر وفرمانبرداری از راهنمای عزیزم و از خداوند می خواهم توفیق خدمت در کنگره رابه من عنایت کند ان شاالله.


خانم اکرم:
با سى دى "عقل نفس حس"متوجه شدم تنها حسی که بدون واسطه کار میکند حس لامسه هست و حس های دیگر واسطه دارند چون این مهم را نمی دانستم.
باید توجه خیلی بیشتری به صحبتهای آقای مهندس وخانم صبای عزیز داشته باشم. ونکته های کوچک و ریز راهم مورد اهمیت قرار بدهم.


خانم پوران:
متوجه شدم در مورد امتحان  به تصویرهای کتاب بیشتر توجه کنم و ببینم درمسیر سفر هركدام کجای سفر رابه ما نشان میدهد.در سی دی ها به مثالها بیشتر توجه وگوش کنم .نوشتن سی دی کافی نیست بلکه باید چند بار گوش کنم. به کارگاهای آموزشی وجلسات عمومی دقیق تر توجه وگوش کنم. کلیدهاى زندگی رااز کتاب 60درجه بیابم و عادت کنم هر روز و همیشه کتاب را مطالعه  کنم.


خانم زهره:
 ما باید از فرصتی که خداوند در اختیار ماگذاشته تادر کنگره قرار گرفتیم نهایت استفاده را كنیم و از این اقیانوس بیشترین بهره را ببریم ودر هر ثانیه مواظب نیروهای باز دارنده باشیم. تمامی آموزشهایی که راهنما می دهد انجام داده وعملی کنیم تا نتیجه بگیریم ودر هر جایی که قرار می گیریم بالاترین چیز ادب است که باید رعایت کنیم.


خانم الهام:
برای من تجربیات خواهرانم که درآزمون شرکت کردند خیلی خوب بود.تجربیات هرکدام باعث شد که برنامه ریزی دقیق تری داشته باشم وباتوجه بیشتری مطالعه کنم.
مورد دیگر صحبت های خانم صبا بودکه دررابطه با ادب صحبت کردند که متوجه یک بی ادبی در خودم شدم و فکر نمی کردم بی ادبی باشد وتمام سعی خود را می کنم که دیگر انجام ندهم.


خانم حوریه:
این جمله را دوست داشتم وبرایم انگیزه ای برای تلاش بیشتر شد؛
"نتیجه یک چیز است و تلاش چیز دیگر، همین که شما تلاش می کنید از خیلی از آدمها در هستی مقام بالاتری دارید."


خانم خدیجه مگویی:
وقتی در آزمون كمك راهنمایى شرکت می کنیم نتیجه چیز دیگری هست وتلاش یك چیز دیگر! وقتی هدفى برای خودمان انتخاب می کنیم جایگاهمان در هستی از خیلی انسانها بالا تر می رود. هر خواسته اى داشته باشیم حتما به آن می رسیم اگر در آن لحظه نتیجه نگیریم در جای دیگر نتیجه تلاشمان را می بینیم. به تلاش هایمان قداست بدهیم؛ در راستای رسیدن به هدفمان کسانی که در آزمون شرکت می کنند باید تفکر کنگره ای داشته باشند. در آزمون ها جاه طلب باشید. ادب یک رهجوی کنگره اى مهم تر از اطلاعات اوست. با کتاب ٦٠ درجه ارتباط برقرار کنید چون این کتاب نوری است در صور پنهان!

خانم عفت:
کمک راهنمایی یک هدف است تلاش مهمتر از نتیجه است سعی کنید به تلاشتان قداست بدهید وقت گذاشتن روزانه یک ساعت برای سایت جزء برنامه ى شما باشد.

خانم فریده:نکاتی که خواهرانم در مورد نحوه ی سوالات آزمون کمک راهنمایی گفتند دیدگاه جدیدی در مورد شیوه ی مطالعه برای این آزمون و هدف بنیانگذار کنگره برای انتخاب کمک راهنما  به من داد که امیدوارم بتوانم در راستای رسیدن به این هدف مقدس به تلاش هایم هم قداست ببخشم و بتوانم توفیق رسیدن به این جایگاه را بیابم.به فرموده ی خانم صبا ادب هر انسان مهم تر از دانش اوست و امیدوارم بتوانم در حیطه ی ادب با کسب معرفت و تزکیه و پالایش به جایگاه خوبی برسم.در نهایت جمله ای که بسیار مرا به چالش کشید پرسشی بود با عنوان "خداوند نور آسمانها و زمین است." چه رابطه ای با حس بینایی و واسطه ی نور برای حس بینایی دارد ؟؟؟(مربوز به سی دی عقل نفس حس)

تایپ:خانم صفورا

نظرات() 


همسفر حوریه
دوشنبه 1 خرداد 1396 12:05 ق.ظ
خدا قوت به همه عزیزان.
همسفر سکینه
جمعه 22 اردیبهشت 1396 12:30 ق.ظ
خدا قوت خانم صفورا،ممنون از نکته های جالب خواهران عزیزم.
خدیجه.باقری
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 03:01 ب.ظ
خانم صفورا خدا قوت
الهام قدیری
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 12:29 ب.ظ
خانم صفورا خداقوت .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox