گزارش عملکرد لژیون روز پنج شنبه 95/12/05

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
جمعه 13 اسفند 1395-02:29 ب.ظ

به نام قدرت مطلق الله 

انسان هرلحظه بر سر دوراهی است و باید بداند که کدام راه را انتخاب کند. موانع و مشکلات برای همه هست ولی وقتی‌که چند مرتبه مقاومت می‌کنید و نه می‌گویید از موانع عبور می‌کنید. باید بهای هر چیزی را بپردازید. اگر این‌گونه باشید زمانی که جلوتر می‌روید کیمیاگری ، برای شما اتفاق می‌افتد که افرادی که برای آزمودن شما آمده بودند دقیقاً به شما رجوع می‌کنند. پس حال خرابی، به‌هم‌ریختگی و دغدغه‌های ذهنی و ناامیدی برای همه هست. آقای مهندس در سی دی رنج ابدی گفتند ناامیدی برای من هم هست. انسان تا زمانی که به خداوند نرسد این دغدغه‌ها را دارد. الآن مسئله شما اعتیاد است که ممکن است مسائل دیگری مطرح شود. پس یاد بگیرید که همیشه باید حرکت کنید. مثل دوچرخه‌سواری است که باید مدام رکاب بزنید چون اگر رکاب نزنید می‌افتید.


به نام قدرت مطلق الله

 

امروز اولین سالروز رهایی خانم فهیمه بود که لژیون با تبریکات خواهران به ایشان و دعای ایشان برای تک‌تک خواهران آغاز شد.

سلام دوستان صبا هستم یک همسفر

خدا را شکر. به خانم فهیمه تبریک می‌گویم و امیدوارم در صراط مستقیم به‌جایگاه‌های بالاتری برسید.

خانم فهیمه: از همه خواهرانم تشکر می‌کنم بایت هدایا و مشارکت‌هایی که کردند و برای تک‌تکتان می‌خواهم که خواسته قلبی‌تان، هر چه که هست را به شما عنایت کند. از خانم صبا ه بابت تمام زحماتشان تشکر می‌کنم.

بهترین نکته و آموزشی که از این تولد گرفتید چه بود؟

خانم خدیجه: وقتی به نور می‌رسیم تازه متوجه می‌شویم که چقدر در تاریکی بودیم.

خانم باران: به نظر من هرکسی در هر جلسه‌ای نکته‌ای که مربوط به خودش است را می‌گیرد. آموزشی که این تولد برای من داشت راجع به گله و شکایت خانم فهیمه و مسافرشان بود که به نظرم از بی‌صبری و کاربردی نکردن آموزش‌هایشان نشأت می‌گرفت. مدتی است مشکلاتم زیاد شده است و امروز متوجه شدم که من آموزش‌هایم را پیگیری نمی‌کنم، سی دی گوش نمی‌کنم و تکالیفم را منظم انجام نمی‌دهم و بالطبع صبرم کم شده و مشکلاتم زیاد می‌شود. چون من از آموزش دور شده‌ام صبرم کم شده و مشکلاتم زیاد شده و راهکاری ندارم و با تفکر و حرکت غلط، بیشتر باعث غرق شدنم در مشکلات می‌شوم. باید به آموزش‌ها برگردم تا آرام شوم.

خانم صبا: برای اینکه به خود محاسبه‌گری برسید برای خودتان دفترچه‌ای آماده کنید و برنامه هرروزتان را در آن بنویسید. در پایان روز عملکرد آن روزتان را بررسی کنید که مثلاً سی دی را گوش کردم یا نکردم. اگر انجام دادید که از خودتان تشکر کنید چون این کار باعث می‌شود تا اعتمادبه‌نفستان افزایش یابد. ممکن است یک روز ننویسید، گوش نکنید و عذرخواهی کنید ، ولی روزهای بعد نمی‌توانید این‌گونه عمل کنید چون ؛ برای خودتان کنتور می‌اندازید و عمل نکردن به تصمیمات باعث می‌شود که عزت‌نفستان کاهش یابد چراکه ؛ انسان فی‌نفسه عزت‌نفس دارد. این روند باعث می‌شود که خودنگری پیدا کنید. هیچ‌کسی به شما شفا نمی‌دهد جز خودتان. هیچ‌کس نمی‌تواند مسئله شمارا حل کند جز خودتان. پزشک فقط نسخه را می‌دهد، او نمی‌تواند به‌جای شما دارو را مصرف کند تا حال شما خوب شود. شما باید دارو را سر یک‌زمان معین خورید. چطور شما غذا را در سه وعده می‌خورید ولی برای روانتان و مسائل درونی‌تان این پیوستگی‌ها را رعایت نمی‌کنید. مثلاً سی دی گوش نمی‌کنید. تصور کنید که یک هفته غذا نخورید چه اتفاقی می‌افتد. یا اگر غذای بد بخورید صد در صد حالتان بد می‌شود. پس برای روانتان هم‌غذای خوب و پیوستگی را رعایت کنید. برای جوش آمدن آب اگر شما کتری را مدام روی اجاق بگذارید و بردارید آیا به جوش خواهد آمد؟ نه . باید پیوسته روی حرارت باشد. شما باید پیوسته روی حرارت باشید تا ناخالصی‌هایتان ذوب شود. خوب شدن قیمت دارد و به‌راحتی خوب نمی‌شوید. کسی که آرام است و آرامش دارد و درست حرکت می‌کند، به‌راحتی به این جایگاه نرسیده است.

انسان هرلحظه بر سر دوراهی است و باید بداند که کدام راه را انتخاب کند. موانع و مشکلات برای همه هست ولی وقتی‌که چند مرتبه مقاومت می‌کنید و نه می‌گویید از موانع عبور می‌کنید. باید بهای هر چیزی را بپردازید. اگر این‌گونه باشید زمانی که جلوتر می‌روید کیمیاگری ، برای شما اتفاق می‌افتد که افرادی که برای آزمودن شما آمده بودند دقیقاً به شما رجوع می‌کنند. پس حال خرابی، به‌هم‌ریختگی و دغدغه‌های ذهنی و ناامیدی برای همه هست. آقای مهندس در سی دی رنج ابدی گفتند ناامیدی برای من هم هست. انسان تا زمانی که به خداوند نرسد این دغدغه‌ها را دارد. الآن مسئله شما اعتیاد است که ممکن است مسائل دیگری مطرح شود. پس یاد بگیرید که همیشه باید حرکت کنید. مثل دوچرخه‌سواری است که باید مدام رکاب بزنید چون اگر رکاب نزنید می‌افتید.

خانم حوریه: من مدتی است که خیلی با خودم درگیر هستم که کجای کارم ایراد دارد که مسافرم مداوم حرکت می‌کند ولی در یکجایی به رکود می‌خورد و حرکتی نمی‌کند که در این موضوع خودم را مقصر می‌دانستم و ناامید شده بودم. زمانی که خانم فهیمه گفتند من اصلاً باور نمی‌کردم که مسافرم سفر سیگار بکند، نور امیدی در دلم تابیده شد و با خودم گفتم جای امیدواری هست. من بااینکه سی دی جلودار واقعی را خیلی گوش می‌کنم ولی ایمان قلبی نداشتم ولی امروز به این باور قلبی رسیدم که اگر خدا بخواهد می‌شود.

خانم عبدالحسینی: همه از نافرمانی‌هایشان گفتند که منهم همین‌طور بودم. من هم گله می‌کردم که شما فرمودید که مداوم بیا و امروز به این نتیجه رسیدم حضور مستمر و پیگیری آموزش‌ها چقدر در حال یک ره‌جو تأثیر دارد.

خانم ربابه: مسافرم مدتی است که در جلسات شرکت نمی‌کند که من هم ناامید شدم و با خودم گفتم چرا من بروم. من به خاطر اوست که این‌همه سختی را تحمل می‌کنم و از تمام خواسته‌هایم گذشته‌ام که با صحبت‌های خانم فهیمه به این نتیجه رسیدم که صبر کنم تا انشاء الله به نتیجه‌ای که می‌خواهم برسم.

خانم زهره: خانم فهیمه اول از مسافرشان تشکر کرد که من فراموش کردم این تشکر را از مسافرم داشته باشم و در مسیر تشکر کردم چراکه اگر من اینجا هستم به خاطر او بوده است.

سؤال – مسافرم در پله‌های آخر است و حالش خوب نیست و دچار لرز شدید می‌شود، دلیلش چیست؟

اول اینکه باید آموزش‌هایش را پیگیری کند. نکته بعدی اینکه یکسری از بیماری‌ها از طریق امواج منتقل‌شده است. مثل امواج رادیواکتیو یا امواج موبایل که آسیب می‌رساند و یا یکسری از بیماری‌ها مثل سرطان که با پرتو گرافی درمان می‌شود. پس یکسری از بیماری‌ها را از طریق امواج می‌گیریم مثل چشم‌زخم که با امواج منفی به وجود می‌آید. تأثیر یکسری از بیماری‌ها بر روی جسم است و درمانش هم با امواج است. برای همین است که این‌قدر به شما می‌گوییم که سی دی گوش کنید چون امواج مثبت دارند. شما زمانی دعا و قرآن می‌خوانید یا سی دی گوش می‌کنید و پیام می‌خوانید امواج مثبت دریافت می‌کنید. ولی از راهنمایشان باید بپرسند. پس درمان دو نوع است ذره‌ای و موجی. بالای سر بیماران و مسافرتان وادی 14 را بخوانید چون امواجش به آن‌ها می‌رسد و باعث می‌شود که مسیرشان را درست بروند. هیچ‌وقت معجزه کلام، دعا و سی‌دی‌های کنگره را دست‌کم نگیرید چون از جنس حقیقت هستند .

 

تکالیف:

یک اسم برای سال ۹۶ انتخاب کنید.

یک نامه به سال ۹۶ بنویسید و خواسته‌هایتان را عنوان کنید.

یک نگاه به سال ۹۵ داشته باشید و بهترین اتفاقات که برایتان افتاد، بهترین نقطه قوت‌هایی که به دست آوردید، بهترین سی‌دی‌هایی که گوش کردید، بهترین آموزش‌هایی که گرفتید، بهترین خدمتی که کردید، بهترین جلساتی که داشتید، آموزش‌هایی که کاربردی کردید؟ چرا؟

به سال 96 عشق بدهید و از 95 هم تشکر کنید و بدانید که سختی‌ها و شادی‌ها باهم هستند. تا زمستان نباشد بهار معنا پیدا نمی‌کند تا پاییز نباشد ریشه‌ها در خاک قوی نمی‌شوند. پس همیشه نگویید که بهارها زیبا هستند چون چیزهایی که در بهار زیبا هستند استقامتشان را از پاییز گرفته‌اند. پس اگر سختی‌ها و مشکلاتی دارید بدانید که همه آن‌ها بخشی از مسیر است. رشد یک‌بعدی نیست و سختی و آسانی باهم هستند، شادی و غم باهم هستند.

پس این تکالیف را انجام دهید. شما تصور کنید که من به شما ریاضی یاد بدهم اگر مسئله حل نکنید به چه دردی می‌خورد. زمانی که آموزش‌ها با این روش دنبال کنیم شما به این بصیرت می‌رسید که خودتان را ببینید و با مطرح کردن برداشت‌هایتان فن بیان پیدا کنید.

امیدوارم خداوند کمک کند تا فرق نگاه برایمان اتفاق بیفتد و بدانیم که ما سازنده زندگی‌مان هستیم نه قربانی.

نظرات() 


مسافرامیررضایی
دوشنبه 16 اسفند 1395 12:47 ق.ظ
هرساله و در نزدیک سال نو بمانند شرطی خوشایند چشم انتظار نواندیشی هایی حکیمانه از سرکارخانم صباهستم،انتخاب نام برای سال جدید از آن دست ابتکارات بدیعی است که می توان از حضرتعالی انتظارداشت.
همسفر حمیده
شنبه 14 اسفند 1395 02:05 ب.ظ
خداقوت به لژیون خوب خانم صبا
ممنون بابت آموزشهای خوب شما
رعنا
شنبه 14 اسفند 1395 12:32 ب.ظ
خانم صبای عزیز؛سپاسگزارم از زحمات دلسوزانه و عاشقانه شما.سلامت و سربلند باشید. خانم الهام عزیز ممنون.موفق باشید.
مرضـیه رهجـوی خـانم نسیـم
شنبه 14 اسفند 1395 10:51 ق.ظ
خدا قوت خانم صبای عزیزم و الهام جان
همسفر اکرم
شنبه 14 اسفند 1395 12:32 ق.ظ
خانم صبای عزیز ممنون با هر آموزش شما متوجه تاریکی های درون خود میشوم ان شاالله با یاری خدا و کمک شما بتوانم از آن هاعبور کنم. الهام جون خدا قوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox