تبلیغات
آموزشهای لژیون همسفر صبا - برداشت از لژیون پنج شنبه 96/12/10
 

برداشت از لژیون پنج شنبه 96/12/10

نوشته شده توسط :همسفر الهام قدیری
یکشنبه 27 اسفند 1396-02:00 ب.ظ

همسفر رعنا: خداوندا از تو سپاسگزارم مرا در مسیر کنگره و آموزش‌های آن قراردادی. خدایا تو را سپاس که در کنار راهنمایی آگاه و دانا قرار گرفتم که بتوانم از او بیاموزم.

دستور جلسه هفته دیده‌بان به من آموخت؛ که من هم بتوانم دیده‌بان زندگی خود و خانواده‌ام باشم. همانند دیده‌بان‌های عاشق و خیرخواه کنگره من نیز تلاش کنم تا بتوانم فردی مؤثر و احیاگر برای اطرافیانم باشم.بدون توقع و چشم‌داشت برای آسایش و آرامش دیگران قدم بردارم.امیدوارم خداوند یاریم کند، بتوانم در عمل این‌گونه باشم.


یا حکیم

 

همسفر حوریه: خدایا ما را مشمول فضل و رحمت خودت قرار بده.

ما در کائنات یک قانون داریم به اسم عمل و عکس‌العمل؛ یعنی اگر نفرین کنیم مشمول نفرین می‌شویم و اگر دعا کنیم مشمول دعا می‌شویم. قانون دیگر اینکه هر چیزی را که دوست داشته باشیم را هستی به ما می‌دهد؛ مثلاً من دوست دارم فلانی ماشین نداشته باشد، کائنات فکر می‌کند شما ماشین داشتن را دوست ندارید و به شما نمی‌دهد و...

دیده‌بان‌ها نزدیک‌ترین انسان‌های صالح به ما هستند که آسایش دیگران را به آسایش خود و حال خوب دیگران را به حال خوب خود ترجیح می‌دهند. ما باید ببینیم چقدر در زندگی مثل دیده‌بان‌ها عمل می‌کنیم؛ یعنی چقدر صبر و گذشت داریم و چقدر اثرگذار هستیم. همیشه خیررسان باشیم به‌طوری‌که بودنمان از نبودنمان بهتر باشد.

خداوند احسانش را شامل حال شکرگزاران می‌کند. ما اگر برای یک نعمت هم شکرگزار باشیم فرکانس‌هایی که به سمت ما می‌آید باعث حل مشکلات دیگرمان می‌شود.

 

همسفر مرضیه: هر چیزی که شما دوست داشته باشید، هستی به شما برمی‌گرداند؛ حتی اگر موفق نشدن دیگران را دوست داشته باشید هستی می‌گوید موفق نشدن را دوست دارد و این را برایتان می‌فرستد. برای نیروهای خیر کنگره دعا کنید تا این دعای خیر به خودتان نیز بازگردد، برای بودن انسان‌هایی که اثر خوب در زندگی‌تان می‌گذارند، شکرگزار باشید.

وقتی قد معنوی انسان‌ها بلندتر می‌شود، الهامات متفاوت‌تری دریافت می‌کنند مثل دیده‌بان‌ها. دیده‌بان‌ها عمل سالم را به عمل نیک ترجیح می‌دهند، رسیدن دیگران به خواسته‌هایشان، آسایش و حال خوب دیگران برای آنها مقدم‌تر است؛ شما هم طوری باشید که همیشه بتوان روی شما حساب کرد و همیشه بقیه که ساز مخالف می‌زنند، شما متفاوت باشید و همیشه منشأ خیر باشید. باید در صور پنهانتان دیده‌بان باشید؛ عظیم و وسیع.

اگر حتی یک‌چیز برای شکرگزاری دارید، هرروز برای آن خدا را شکر کنید تا در فرکانس شکرگزاری قرار بگیرید.

بعضی اتفاق‌ها در نظرتان تاریک است؛ اما وقتی از آن رد می‌شوید متوجه ماهیت خیر آن می‌شوید. بعضی چیزها در تقدیر و مسیر شما هست و شما با شکرگزاری رتبه خودتان را بالاتر می‌برید و راحت‌تر از آن مسئله رد می‌شوید. هیچ‌وقت به کارهای خوبتان شک نکنید؛ شک کار شیطان است و نمی‌خواهد در کارتان ثابت‌قدم باشید.

 

همسفر مریم وحیدی: مهم‌ترین ویژگی دیده‌بان‌ها عشق است؛ یعنی گذشتن از خویشتن. خانم آنی 20 سال هست که دیده‌بان هستند والان قدردانی می‌شوند. شما چند سال در زندگی‌تان دیده‌بان هستید و با عشق و بدون توقع و با صبر کار می‌کنید. دیده‌بان بیشتر تلاش می‌کند و بلند می‌بیند و خواسته سالم و عمل سالم را به عمل نیک ترجیح می‌دهد و آسایش دیگران را به آسایش خودشان ترجیح می‌دهند. شما هم سعی کنید در زندگی و در صور پنهان خود دیده‌بان باشید و مثل الماس که با تراشیده شدن می‌درخشد باشید.

 

همسفر سکینه: هر چیزی که دوست داشته باشید، هستی می‌گوید، آن را دوست دارد و به شما می‌دهد. (قانون عمل و عکس‌العمل) در این مورد خیلی فکر کنید.

شاید دیده‌بان کنگره نشوید؛ ولی می‌توانید دیده‌بان زندگی خود شوید و زمانی که همه ساز مخالف می‌زنند شما ساز خیر بزنید و ستون‌های زندگی‌تان شوید.

خداوند احسانش را شامل حال شکرگزاران می‌کند و بسیار آنان را دوست دارد. آن‌قدر فرکانس‌هایتان را روی شکرگزاری بگذارید که به برکت شکرگزاری همهٔ مسائل و مشکلاتتان حل شود.

 

همسفر اکرم: خدایا شکر که رحمتت را به‌وسیله بندگانت به ما می‌رسانی.

این جلسه بار معنوی زیادی برایم داشت و جلسه عرفانی خیلی خوبی بود و خدا را بسیار شکر کردم.

این هفته، هفته دیده‌بان است، چرا در مسیر آموزش ما این دستور جلسه گذاشته‌شده؟ لازم است که این انسان‌ها را بشناسیم و تشکر کنیم. ما در موقع گرفتاری مدام دنبال مقصر هستیم و لعن و نفرین می‌کنیم چون در عوامل بیرونی دنبال مقصر می‌گشتیم، معمولاً با این ناله‌ها راهی در زندگی باز نشد، ولی الآن جو برگشته دیده‌بانان زندگی خود را برای آرمش و آسایش ما گذاشته‌اند باید دعا کنیم و شکرگزار خداوند باشیم برای انسان‌هایی که در زندگی ما اثر خوب می‌گذارند. وقتی برای نیروهای کنگره دعا می‌کنیم همه این دعاها به خودمان برمی‌گردد طبق قانون عمل و عکس‌العمل. هستی می‌بیند که شما چه چیزی را زیاد دوست دارید آن را به شما می‌دهد چون به آن انرژی می‌دهید.

از زمانی که خودم شکرگزاری می‌کنم حس‌هایم خیلی عوض‌شده و احساس می‌کنم که راه برایم باز شد و شاکر خداوند هستم.

برای وجود بابرکت آقای مهندس و خانواده ایشان، دیده‌بانان، مرزبانان، کمک راهنماها و راهنمای مهربانم شکر شکر شکر.

 

همسفر الهام قدیری: خدایا شکر به خاطر همه انسان‌های خوبی که آفریدی. خدایا شکر به خاطر همه انسان‌هایی خوبی که به یاری ما فرستادی و شکر که رحمتت را به‌وسیله بندگانت به ما می‌رسانی.

هر عملی یک عکس‌العملی دارد، نفرین می‌کنید مشمول نفرین می‌شوید و اگر دعا کنید خیر نصیبتان می شود؛ یعنی هستی نگاه می‌کند که به چه چیزی انرژی می‌دهید همان را به شما می‌دهد.

نزدیک‌ترین انسان‌های صالح به ما که در صراط مستقیم هستند، دیده‌بان‌های کنگره ۶۰ هستند. دیده‌بان؛ یعنی کسی که بلندتر ببیند و بیشتر تلاش کند و عمل سالم را به عمل نیک ترجیح دهد. صبر ویژگی اصلی یک دیده‌بان است. باید دیده‌بان خانواده خود باشید، طوری که همیشه بشود روی شما حساب کرد، همیشه اگر همه ساز مخالف می‌زنند شما ساز درست را بزنید، همیشه منشأ خیر باشید.

بعضی اتفاقات مثل یین و یانگ است، به نظر شما آن اتفاق تاریک است؛ ولی وقتی از آن رد می‌شوید خیر آن را متوجه می‌شوید. با شکرگزاری رتبه خودتان را بالاتر می‌برید و به‌راحتی از آن مسئله رد می‌شوید و عبورتان راحت‌تر است و رنج کمتری می‌بینید و امتیاز بالاتری می‌گیرید. هیچ‌وقت به کارهای خوبتان شک نکنید، آن شکی که به سراغتان می‌آید از طرف شیطان است، شک شیطانی است و نمی‌خواهد شما در کارتان ثابت‌قدم باشید.

 

همسفر رعنا: خداوندا از تو سپاسگزارم مرا در مسیر کنگره و آموزش‌های آن قراردادی. خدایا تو را سپاس که در کنار راهنمایی آگاه و دانا قرار گرفتم که بتوانم از او بیاموزم.

دستور جلسه هفته دیده‌بان به من آموخت؛ که من هم بتوانم دیده‌بان زندگی خود و خانواده‌ام باشم. همانند دیده‌بان‌های عاشق و خیرخواه کنگره من نیز تلاش کنم تا بتوانم فردی مؤثر و احیاگر برای اطرافیانم باشم.بدون توقع و چشم‌داشت برای آسایش و آرامش دیگران قدم بردارم.امیدوارم خداوند یاریم کند، بتوانم در عمل این‌گونه باشم.

 

تهیه و تایپ: همسفر رعنا

 

 

نظرات() 


الهام قدیری
شنبه 4 فروردین 1397 10:18 ق.ظ
خداقوت به همه عزیزان و خانم رعنای نازنینم . پیروز و سربلند باشید
مریم
جمعه 3 فروردین 1397 01:41 ق.ظ
به همه خواهر های عزیزم خدا قوت میگم وبهتر ینها رو از خداوند براتون میخوام .موفق باشید .خانم رعنا وخانم الهام گل خدا قوت .
همسفر اکرم
پنجشنبه 2 فروردین 1397 02:21 ق.ظ
خدا قوت به همه خواهران عزیزم
خانم رعنا و الهام جون سپاسگزارم
پوران
چهارشنبه 1 فروردین 1397 11:50 ب.ظ
خداقوت خانم رعنا والهام عزیز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox