مشارکت لژیون(شربت اوتی)

نوشته شده توسط :همسفر فاطمه بیرانوند
چهارشنبه 18 بهمن 1396-08:43 ق.ظ

آقای امین در سی دی کوه این جمله را می‌گویند که " اگر عملکرد ما درست باشد و در مسیر درست  برویم، به زایش و  تولید  می‌رسیم و  شعاع اضافه  می‌کنیم  "  و اکنون همگی شاهد زایش و تولیدِ روش درمانی و داروی  احیاگر کنگره  هستیم و  به‌پاس این احیاگری باید شکرگزار و قدردان  باشیم که خداوند اجازه داد تا در این ساختار به درمان برسیم.


سلام بر شما همسفر گرامی و تلاشگر،

دستور جلسه هفتگی در کنگره 60، OT می‌باشد. داروی درمان اعتیاد که در کنگره 60 برای درمانی قطعی به کار برده می‌شود. لطفاً در مشارکت‌های زیبای خود از خداوند برای  وجود  نعمت  شربت OT  داروی بی نقص  درمان اعتیاد سپاسگزاری نمایید. امیدواریم  خوانندگان  و واستاران درمان اعتیاد با مطالعه مشارکتها و تجارب شما، آشنایی بیشتری با این داروی شفابخش کسب نمایند. از خدمت و همکاری شما و همراهی مخاطبان سپاسگزارم.

 

سلام دوستان خدیجه هستم یک همسفر

داروی  شفابخش OT به لطف خدا زندگیم  را  نجات  داد. روزهای قبل  از کنگره نمی‌دانستم که اینجا کجاست و چرا همه  در حیاط می‌چرخیدند  و بعضی با کتاب  می‌چرخند!  با خودم می‌گفتم: من باید بپرسم، از پنجره خانه  دوستم معلوم   بود، از  او  پرسیدم گفت:   آنجا  معتادان  رو  ترک می‌دهند.   گفتم:  معتادها   که  ، همه  سر و  وضع  ڗولیده دارند! مسافر خودم،  آن زمان مصرف کننده بود؛ اما همیشه مرتب بود  ، به   او معرفی کردم  نرفت، بخاطر  اینکه  در محلمان  بود  ؛ اما بالاخره  دست تقدیر از آنجایی که باور قوی داشتم که جای خوبی است، مسافرم به کنگره آمد و  گفت تو هم می‌توانی بیایی. آمدم و با استقبال گرمی هم روبرو شدم و از شربت OT گفتند. آنجا قضاوت کردم  و با خود گفتم:  من  می‌خواهم  از دست  تریاک راحت شوم حالا مسافرم تریاک بخورد؟!   نتوانستم  با این فکر  کنار  بیایم مدتی رفتم و نیامدم؛ اما مسافرم به لطف خدا می‌آمد و من چون تأثیر شربت OT و آموزشها را روی مسافرم دیدم که آرام شده بود،  باز به کنگره برگشتم  و  حالا هر لحظه خدا را شکر می‌کنم به خاطر هر نفس پاک، برای هر رهایی و برای  هر لحظه آرامش  که  این دارو  به   زندگی   بی روح ما مسافران و   همسفران بخشیده است. شاکرم از خداوند بزرگ  به  خاطر انسانهای بزرگ،  بانی کنگره و  راهنماهای بزرگوار  که  مسیر را به ما راه گم کرده‌ها،  نشان  می‌دهد.  داروی OT معجزه‌ای بودکه من با تمام وجود حس کردم.

 

سلام دوستان مرضیه هستم همسفر علی

آمار  بالای درمان، ماندگاری و  راندمان بالا در  روش DST  علاوه   بر  روش  مناسب،   حکایت  از  همراهی  دارویی مناسب  دارد.   OT دارویی مناسب، کامل  و   مطابق   با سیستم عصبی بدن است که تمامی  کمبودهای  بدن   فرد مصرف کننده را جبران می‌کند. فرد با مصرف صحیح OT و تیپر آن در زمان مناسب به درمان می‌رسد OT به عنوان یک داروی  شفابخش و حیات دهنده در کنگره 60  شناخته می‌شود و مصرف کنندگان می‌توانند سلامتی جسم خود را از طریق این دارو به دست آورند.

آقای امین در سی دی کوه این جمله را می گویند که " اگر عملکرد ما درست باشد و در مسیر درست  برویم، به زایش و  تولید  می‌رسیم   و  شعاع  اضافه  می‌کنیم  " و  اکنون همگی شاهد زایش و تولید روش درمانی و داروی  احیاگر کنگره  هستیم و  به پاس این احیاگری باید شکرگزار و قدردان  باشیم که خداوند اجازه داد  تا در این ساختار  به درمان برسیم.

انشالله   همه مسافران  بتوانند  از این   دارو  به‌درستی  استفاده  کنند و به درمان و در نهایت  به تعادل برسند.

 

سلام دوستان  پوران هستم همسفرعباس

سال‌ها پیش که مصرف کننده‌ام،  مواد  استفاده  می‌کرد، دائماً یا با فروشنده مواد درگیر بود و گاهی مواد قاطی داشت و بوی خیلی بد داشت و  گاهی دیر  می‌کردند  و سرساعت  نمی‌آمدند و  مدام  با تریاک  و  برای  تهیه  آن مشکل  داشت  و  مدت طولانی پای بساط می‌نشست و باعث آزار خانواده می‌شد و گاهی مجبور می‌شد بخورد و معده‌اش اذیت می‌شد.   به  هرحال با تریاک درگیر بود و یک خاطره هم  از تهیه تریاک  بگویم.  

 یک شب حال مسافرم بد بود و مواد نداشت به خیال اینکه  با فروشنده تماس می‌گیرد،  اشتباهی  با برادرم تماس می‌گیرد و قرار   می‌گذارد، وقتی می‌رود سرقرار خبری از فروشنده نبوده و برمی گردد و بعد از چند روز برادرم به من گفت که اشتباهی با او   تماس گرفته است.   تهیه  مواد این  مدل مشکلها را هم داشت تا اینکه آقای مهندس دستور مصرف شربت  را برای همه مسافران  دادند که همه مسافران با  شربت OT سفر کنند.  

مزایای شربت OT؛   اینکه خالص است،  با فروشنده مواد سرو کار  ندارد   و  برای  تهیه  مشکلی  ندارد،   با  مراجعه به   کلینیک مربوطه می‌توانند داروی مصرفی خود راتهیه کنند، مصرف آن راحت است و حتی در مسافرت و مهمانی مشکل مصرف ندارد و به راحتی می‌توانند وعده مصرفی خود را استفاده کند. با  مصرف OT بسیاری از بیماری‌ها از بین می‌رود و  خیلی مزایای دیگر.

از این طریق می‌خواهم اول از آقای مهندس،  گروه  خدمتگزار OT که   برای این  پروژه خیلی  زحمت کشیدند  تشکر  کنم. به گروه OT  تمام  شعب تبریک می‌گویم و  تشکر می‌کنم   که وقت خود را، صرف   تهیه و  توزیع OT  می‌کنند  که مسافران   دیگر دغدغه تهیه مواد  نداشته باشند و در آخر  هم  می‌خواهم از شربت OT سپاسگزاری کنم که وقتی مسافرم  OT را مصرف می‌کند حالش خوب است و هفته OT را به همه عزیزان تبریک می‌گویم و امیدوارم  همه مسافران  سفر اول  با این داروی معجزه آسا و شفابخش اول به  آرامش  و به تعادل و  بعد به رهایی برسند.   انشاءالله

 

سلام دوستان مریم هستم همسفر مهدی

 تریاک یکی از نعمتهای بزرگ و حیات بخش خداوند است که  اگر در دست طبیب حاذق باشد، شفابخش است و اگر در دست انسان نادان باشد زهری کشنده خواهد بود؛ مانند این که من آتشی را در جنگل بیندازم و  آن را بسوزانم  و آتش را مقصر بدانم،   اینجا فاعل است که مقصر است  نه آتش.  تریاک  نیز  اینگونه  با جهالت در جهت منفی  و ضدارزش مورد استفاده قرار گرفت و چه بسیار نسانهایی که گرفتار شدند؛  اما همین گیاه به ظاهر مخرب که روزی ما همسفران از آن بیزار بودیم تبدیل به داروی شفابخش و حیات بخش شد  و زندگی‌مان را از قعر  تاریکی‌ها  نجات داد؛ زیرا این دارو در دست حکیمی حاذق قرار گرفت و ایشان با دانایی و علم خود، درمان اعتیاد را از تریاک کشف کردند و شربت تریاک یا همان OT،  را تهیه کردند که بسیار مقدس است و هم برای مسافران که به آنان حیات دوباره بخشید و هم ما همسفران که آرامش خود را مدیون OT هستیم.

البته OT در کنار آموزشهای کنگره و جهانبینی درست می‌تواند مؤثر  باشد. طبق مثلثی که آقای مهندس ترسیم  کردند، داروی مناسب در میزان مناسب و در زمان مناسب می‌تواند  مؤثر  باشد؛   بنابراین مجموعه این عوامل است که  راه را برای درمان اعتیاد که دنیا از شناخت و درمانش عاجز است،  هموار کرده است و تمام اینها را مدیون جناب مهندس هستیم.   بر ما فرض است که این زحمات را ارج  نهیم و قدردان این داروی شفابخش باشیم.  از  تمام کسانی که در زمینه OT تلاش کرده و خواهند کرد نهایت سپاس و قدر دانی را داشته باشیم.

 

سلام دوستان سکینه هستم همسفر محمد

با دست  یافتن آقای مهندس، به صورت مسئله اعتیاد و حل آن و گسترش علم اعتیاد روش DST کشف شد و درمان اتفاق افتاد.

تریاک؛ که روزی خانمان سوز بود پاد زهری شد برای زهر اعتیاد؛  که زندگی بسیاری را نابود کرده بود.   هر چیزی که خلق شد  برای خدمت به بشریت بوده و انسانی که از آن  سوءاستفاده کرد،  باعث تخریبش شد.   تریاک نیز   نعمتی است که اگر درست استفاده شود دارو محسوب می‌شود.

آقای مهندس  با راهکارهای  اندیشمندانه و  تلاش فراوان شربت OT را که بهترین، کامل‌ترین و کم هزینه‌ترین دارو است را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد.

شربت OT،  هدیه‌ای ارزشمند و مقدس از طرف خداوند مهربان است و  در  این عصر، بزرگ‌ترین معجزه زمان است. خدای بزرگ را بسیار سپاسگزارم در دوره حیاتم با کنگره 60  آشنا شدم و  مسافرم به درمان رسید.

از آقای مهندس عزیز  سپاسگزارم،  سختی‌ها را   به جان خرید تا مسافران و همسفران کنگره 60  در  آسایش و راحتی باشند.  از خدمتگزاران گروه OT بی نهایت تشکر می‌کنم، وقت ارزشمند و گرانبهایشان را  در  اختیار سفر اولی‌ها قرار دادند.

یک سفر اولی با استفاده  درست و به موقع و به اندازه می‌تواند شکر گزار  این هدیه الهی باشد.  خدمتگزاران OT با زحمات فراوان قطره‌ای در اندازه گیری آن اشتباه نمی‌کنند؛ پس مسافران هم باید در استفاده از آن دقت زیادی داشته باشند تا به امید خداوند در موعد مقرر از تاریکی اعتیاد خارج شوند و به رهایی برسند.

 

سلام دو ستان ناهید هستم یک همسفر

قبل  از  هر صحبتی خداوند را  شاکرم که بهترین راه  و بهترین مسیر درمان را برای بیماران و  خانواده‌هایی  که از اعتیاد رنج می‌برند در اختیارشان قرار داد تا با بهترین داروی شفابخش یعنی OT درمان شوند

شربت OT، درسال 1390 توسط مرکز  ملی مطالعات اعتیاد  ایران،  باهمکاری جمعیت احیای انسانی کنگره 60، (درمان اعتیاد) پروتکل  درمان اعتیاد را  اجرا کرد.  شربت OT  در  طی  11 ماه،  برای   مصرف  کنندگان مواد مخدر  استفاده می‌شود تا به  درمان برسند. شربت OT حاصل 10 سال تلاش و تحقیق آقای مهندس است. وقتی که اثبات یک موضوع  10 سال زمان می‌برد و انرژی برایش صرف می‌شود  باید شیرینی‌های  بسیاری داشته باشد و ن هم حال خوب و خوش  و  به تعادل رسیدن یک مصرف کننده است که با فروشندگان مواد ارتباطی ندارند و با این داروی شفابخش به درمان می‌رسند.

تجربه نشان داده که OT به دلیل اینکه زود جذب بدن می‌شود،  به روی   مصرف کنندگان (کراک و شیشه)  خیلی خوب و چشمگیر جواب می‌دهد.

 درپایان خداوند را شاکرم که  این نعمت بزرگ   (OT)  را در اختیار مصرف کنندگان  مواد قرار داد تا به درمان برسند و بزرگترین مشکل زندگی‌شان حل شود.  از آقای مهندس  کمال  تشکر  را دارم که با زحمت فراوان در کنار  شربت OT،  خیلی از بیماریها و  بیماری اعتیاد را درمان کردند. خداوندا بابت این عمل عظیم شکر شکر شکر

 

سلام دوستان خدیجه باقری هستم یک همسفر 

داروی OT یکی از شفا بخش ترین داروهای گیاهی است که خداوند برای بشر آفریده؛ ولی در اثر استفاده نادرست، همین دارو باعث نابودی هزاران انسان شده است.  خدا را شکر علم  کنگره 60  ، باعث آشکار شدن معجزات این دارو شده است.   شربت OT نه تنها باعث درمان اعتیاد شده است،  بلکه باعث درمان خیلی  از بیماریها  تا امروز شده است.  شربت OT باعث می‌شود تا سیستم‌هایی که از کار افتاده  دوباره  باز سازی شود.

کسانی که در کنگره هستند به خوبی آن را درک می‌کنند و خدا را بابت این نعمت شکر می‌کنند و از آقای مهندس و تمام کسانی که در این راه  زحمت  کشیدند  تشکر   می‌کنم. باز هم خدا را  بابت شربت OT شکر.

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر امیر

شربت OT  ، دارویی  شفابخش  است و امیدوارم علم پزشکی نیز به اثرات شگفت انگیز این دارو پی ببرند. ما در کنگره  60  شاهد هستیم؛   که این  دارو  علاوه  بر درمان اعتیاد، بسیاری از بیماری‌ها را هم درمان می‌کند و اگر فرد مصرف کننده  بیماری داشته  ،  آن بیماری هم بعد از رهایی برطرف می‌شود و  حتی شاهد درمان  بیماری‌های صعب العلاج هم بوده‌ایم.

خدا را شکر می‌کنم  که در کنگره با این داروی شفابخش آشنا  شدیم  و  فهمیدیم؛   که اگر  از  این  دارو  به  مقدار مشخص و در  یک زمان مشخص استفاده شود، چه اثرات مفیدی روی  سیستم بدن  ما می‌گذارد.

انشاءالله همه مسافران و همسفران کنگره 60 قدر این دارو را بدانند و به خاطر این نعمت شکر گزار خداوند باشند.

 

سلام دوستان حوریه هستم همسفر محمد

 خداوندا شکر و سپاس تو  را  از  این که ما را  آفریدی تا تجربه کنیم تلخ و  شیرین زندگی را.

بشر  از تریاک استفاده نادرست کرده و  یکی از بهترین گیاهان داروئی  را  که  خداوند  خلق  کرده   را  تبدیل   به بدترین و کریه‌ترین چهره و  ماده کرد، درصورتیکه می‌توانست یک گیاه معجزه آسا و  بسیار مثبت و همینطور شفابخش باشدبه همین  دلیل  ما از  بابت اینکه خداوند چنین داروئی مانند تریاک  و  شربت تریاک  را در  اختیار  ما  قرار داده است، خداوند  را  سپاس می‌گوئیم  و از شربت تریاک تشکر می‌کنیم.  

 من گمان نمی‌کنم که هیچ داروئی می‌توانست ما را به این وضعیت درآورده  و اینگونه سلامتی را به مسافران ما باز گرداند و در اثر استفاده درست،  با استفاده   از  متد DST   این اتفاق مهم رُخ داد که مسافران ما توانستند هم اعتیاد خود را و  هم خیلی از بیماریها را درمان کنند؛ بنابراین  این هفته  را هفته شکرگزاری  از OT  و  منافعی که دارد قرار دادیم.

 پس اگر از تریاک استفاده نادرست شود، تقصیر این گیاه نیست، تقصیر  منِ  مصرف کننده است  که بی جا  و  بدون  آگاهی استفاده می‌کنم. من از خدای خوبم، آقای مهندس  دژاکام و شربت OT بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که  همه کسانی که به نوعی درگیر  مواد مخدر  و  یا  بیماریهای دیگری هستند  بتوانند  به  وسیله  این  شربت معجزه گر به درمان و تعادل برسند.

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر سعید 

ما  انسانها  در  همه  حال  باید  شکر گزار  نعمتهای  خداوند  برای  همه داشته‌ها و  نداشته هایمان باشیم  .  خیلی  از بیماریها   وجود  دارد که  متاسفانه  دانشمندان هنوز نتوانستند  دارویی  برای  درمان  آن   بیماری پیدا  کنند و بیماران خیلی  زجر و تحمل می‌کنند.

خدایا شکر، امروزه  اعتیاد همان  بلای خانمانسوز که خیلی‌ها  به خاطر اعتیادشان جانشان را  از  دست دادند و  خیلی  از صاحب نظران  و پزشکان معتقد بودند اعتیاد درمان ندارد؛ ولی امروزه  ما می‌گوییم درمان دارد؛ چون  ما شربت OT را داریم؛ چون ما کنگره 60 را داریم و ما استاد بزرگواری به نام آقای مهندس را داریم و برای همه اینها سپاسگزاریم.

هیچ وقت یادم نمی‌رود،  زمانی که مسافرم شیشه مصرف می‌کرد، خیلی از  افراد و  حتی کلینیکها  به ما  می‌گفتند شیشه  درمان  ندارد؛ ولی درمان داشت و داروی درمانش چیزی نبود جز شربت OT.   شربت OT آنقدر خوب  به مسافرم کمک کرد  که خودم هم باورم نمی‌شد!  آرام آرام سلامتی از دست رفته‌اش را بدست می‌آورد و از توهماتی که داشت  کم  می‌کرد؛  چون  آنقدر تخریبش  بالا   بود که حتی زمانی که شیشه هم مصرف نمی‌کرد توهم داشت و فقط با مصرف  این معجون  گوارا بود  که می‌توانست خودش را پیدا کند و  بفهمد که این فکر  وخیالاتی که به سرش می‌زند توهم هستند.  

خدایا شکرت به خاطر همه چیز  . خدایا همه آنهایی که در  بیرون کنگره  و چه در کنگره هستند؛ ولی قدر این شربت را   نمی‌دانند،  بدانند که چقدر  معجزه می‌کند و شفابخش است.  

 

سلام دوستان الهام هستم همسفر جواد

روزهایی که خسته و درمانده از ترک‌های ناموفق مسافرم، راه کنگره را یافتم و با روش درمان آشنا شدیم، امیدی در درونم به وجود آمد که به قدم‌های بی رمق و خسته‌ام جانی دوباره داد.   

در کنگره آموختم که تریاک کامل‌ترین و بهترین نعمت خداوندی است؛ ولی به دلیل سوء استفاده از آن،  چهره‌ای کریه پیدا کرده است. در کنگره بود که چهره زیبا و خدایی‌ات را در قالب شربت  OT دیدم و شناختم و با عشق به زندگی‌ام دعوتت کردم.  

بعد از بالا و پایین‌های زیاد بالاخره مسافرم تو را پذیرفت و این پذیرفتن چون نوری بر وجودش تابیدن گرفت. با نور محبت و عشق تو مسافرم زنده شد. چون نابینایی که بینا شده با شوق و شعف مضاعفی هر آنچه را می‌دید شادمانی می‌کرد، چشمانش می‌دید، گوش‌هایش می‌شنید، لبانش می‌خندید و دریچه قلبش برروی دنیا باز شده بود و اینها همه از اعجاز مسیحایی تو بودبا نور تو زندگی‌مان روشن شد، تاریکی‌ها رفت و مسافرم به قدری تغییر کرده بود که در باورم نمی‌گنجید. 

جوادم به درک و شناخت بیشتری از تو دست‌یافته و می‌خواهد این بار با عشق بیشتری در کنار تو سفری نو آغاز کند. من به اعجاز و شفابخشی تو ایمان‌دارم و می‌دانم که موفق خواهیم شد.  تکیه‌گاه زندگی‌ام را اول به خدا و بعد به قدرت عشق تو می‌سپارم، یاریگرش باشید.

برای وجود کنگره، برای وجود آقای مهندس و برای وجود احیاگرت شکرشکرشکر

 

 

نظرات() 


پوران
چهارشنبه 18 بهمن 1396 06:50 ب.ظ
خداقوت به همه عزیزان مطالب بسیارعالی بود امیدوارم قدراین داروعزیزرابدانیم .
خداقوت کمک راهنمای عزیز
مریم همسفر مهدی (1)
چهارشنبه 18 بهمن 1396 06:19 ب.ظ
خدا قوت. سپاس از همه خواهران عزیزم
خانم فاطمه عزیز از شما سپاسگزارم خدمتتان پر ثمر
مسافر توحیدرهجوی لژیون(21)
چهارشنبه 18 بهمن 1396 04:50 ب.ظ
سلام
خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox